Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Ramybės oazė su naujomis gabioninėmis sienomis

betafence murek gabionowy stonewall 03

“Stonewall” tvora suteiks jums ir jūsų šeimai konforto lygį, apie kurį nesatę niekada svajoję.

Namai yra svarbiausia vieta kiekvienam žmogui. Tai yra vieta, kur jūs ilsitės, atsipalaiduojate ir mėgaujatės savo šeimos gyvenimu. Štai kodėl yra taip svarbu, kad kiekvienas elementas būtų kruopščiai suplanuotas ir atitiktų jūsų lūkesčius.

"Betafence" visada pirmenybę teikia vartotojo komfortui, kuomet kalbama apie jų nuosavybės aptvėrimą. Akivaizdu, kad pagrindinis gerovės veiksnys yra saugumo jausmas. Kiekvienas skydas ar tinklelis yra skirtas juo pasirūpinti. Labiau pažengusios sistemos papildomai apsaugo turtą nuo išorinio triukšmo. Būtent dėl šios priežasties sukūrėme naują “Stonewall” sistemą.

betafence murek gabionowy stonewall 02

Tylos gabionas

Pagrindinis "Stonewall" sistemos elementas yra gabiono plokštės, kurios yra žinomos dėl jų patvarumo bei originalios išvaizdos. Minimalistinis gabionas gali būti užpildytas bet kokia medžiaga. Tada, tvirtai užpildyta gabioninė siena slopina triukšmą iš išorės, apsaugodama žmones esančius savo namuose nuo pravažiuojančių mašinų triukšmo.

Minėtasis patvarumas taipogi daro “Stonewalls” gabiono plokštes labai populiarias. Kuomet jas pastatysite, jums nereikės nerimauti dėl jų priežiūros. Gabionai suteiks jums ramybę daugeliui metų.

betafence murek gabionowy stonewall 04 thumb640x480

Pritaikytas produktas

Ypač yra svarbu tai, jog “Stonewall” sistema gali būti pakeista, jog tiktų bet kokiam nekilnojamam turtui. Tai yra įmanoma dėl užpildytosios medžiagos lankstumo bei protingai paslėpto stulpo kiekvienos plokštės viduje. Kuomet stulpai yra paslėpti plokščių viduje, sistema gali tapti nekintama.

Mes taipogi pristatėme platų dydžių asortimentą, jog palengvintume sukomponuoti jūsų turto apsaugą. Dėl to “Stonewall” galima įsigyti šių parametrų: 160 cm, 180 cm ir 200 cm aukščio bei 20 cm, 25 cm arba 30 cm pločio.

Didelis dydžių pasirinkimas “Stonewalls” padaro tinkamu kiekvienam, kas nori saugios bei komfortiškos  tvoros.

betafence murek gabionowy stonewall 05

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika