Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Securifor 4D – aukščiausias saugumas

betafence securifor 4d sec 4d 1 1 thumb640x480

Ketvirtos kartos plokštės yra tvirčiausia ir saugiausia tvoros sistema Betafence.

Paleistas į rinka 2015 metais, Securifor 4D pasiekė kulminaciją visos plokščių šeimos vystymesi, daugiausiai užtikrinant aukštos rizikos srityse ir pramoninių vietovių apsaugą. Tokiose vietose reikalaujamas itin aukštas saugumo lygis, kuris yra priežastis dėl ko mes skiriame tiek daug laiko plėtoti Securifor 4D.

betafence bekasecure met 4d large

Securifor 4D sistemos privalumai

Securifor plokštės yra saugumo esmė. Jos sudaro beveik nepraeinamą barjerą neleistiniems žmonėms, nes jie yra labai patvarūs ir skirti užkirsti kelią perlipimui. Tuo pat metu jų struktūra leidžia puikiai juos integruoti su aptikimo ir stebėsenos sistemų skydelio laidiniu, neužstoja matomumo fotoaparatams (ir apsaugos darbuotojams).

Kaip mes sugebėjome padaryti Securifor 4D tokią patvarią? Tai mūsų unikalios technologijos kaitaliojamo suvirinimo rezultatas. Tai suteikia plokštes, kurios yra 10 kartų stipresnės negu reguliarios plokščios Securifor ir kitos šeimos prekės. Turtas yra siūlomas tiek į 1/1 ir 10/10 modelius (laidai suvirinti iš eilės kas kiekvieną 10-ąjį laidą).

Taip pat verta prisiminti, kad Securifor plokščių šeima taip pat turi aukštesnius užlaikymo faktorius negu kitos plokščių grupės rinkoje. Faktorius informuoja kiek laiko reikalinga kirsti tvorą. Atsižvelgiant į Securifor 4D atvejus, užlaikymo veiksnys viršija 20 minučių, kurios palengvina efektyvų saugumo tarnybos ar policijos įsikišimą.

betafence securifor 4d rect cover plate met 4d large

Pagrindinis taikymas

Kaip jau siūlome, pagrindinės panaudojimo sritys Securifor 4D yra didelės rizikos srityse, tokiose kaip naftos telkinių, perdirbimo gamyklų, karinių bazių ar pramonės sandėlių. Tačiau lygiai taip pat galima padaryti tvorą privačiai nuosavybei.

Kuklios, klasikinės Securifor 4D plokštės diskretiškai atitiks architektūrą, ypač jei ji yra labiau šiuolaikinė. Taip pat svarbus ir aukščiausio saugumo lygis, kuris garantuos ramybę ir komfortą kiekvienai šeimai.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika