Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Stulpai, skirti konkretiems tvorų tipams

129070s 1beka thumb640x480

Tvorų montavimas ant stulpų, skirtų tam tikrų tipų plokštėms, nėra įgeidis. Net jeigu manote, kad galite saugiai suderinti kitus stulpus, jūs galite būti neteisūs. Labai neteisūs.

Tobulas pritaikymas

Kada montuosite tvorą ant tinkamų stulpų, galėsite būti tikri, kad visi tvoros elementai sukuria nuoseklią visumą, tiek vizualiai tiek techniškai. Kiekvienas sistemos elementas atrodys kaip naujas ir nepriekaištingai veiks daugelį metų, nes jis buvo pagamintas pagal aukščiausius kokybės standartus ir kruopščiai pritaikytas prie kitų komponentų.

133208s 1beka

Gabionų sienos

Pasirinkote gabionų sieną? Jūs taip pat turite pasirinkti stulpus, pateiktus kartu su sistema. PetraZen sienos pagamintos iš Nylofor plokščių reikalauja kvadratinių stulpelių, kurie užtikrina tvirtumą ir leidžia pritvirtinti jungtis bet kokiu kampu, padarydama tvorą puikiai pritaikomą jūsų turtui. Tačiau, jeigu jūs pasirinksite Zenturo ar Zenturo Super plokštes, kad pastatytumėte savo gabionų sieną, prijunkite juos ant skirtos sistemos plokštes, nes jų unikali forma leidžia tvirtai pritvirtinti plokštes abiejuose stulpų pusėse.

Montuodami tinkamus stulpus, galite būti tikri, kad jūsų gabionų siena yra stabili, nepriklausomai nuo užpildymo tipo. Taip pat turėtumėte prisiminti, kad dėl savo svorio, sienai reikia tvirto pagrindo ir turi sugebėti priešintis net stipraus vėjo gūsiams. Nors prastesnių parametrų stulpai gali atrodyti vienodai geri, jie negarantuos, kad jūs ir jūsų šeima yra 100% saugūs.

Taip pat turėtumėte prisiminti, kad montuojant Zenturo gabionų sieną ant specialių stulpų, galėsite išlaikyti nuoseklią visos sistemos spalvą, nes Zenturo stulpai yra tokios pačios spalvos kaip metalizuoto antracito plokštės.

108769s 1beka

Saugumas nuo žvilgsnių

Planuojate pastatyti Nylofor 2D ar 2D Super plokštes kartu su Screeno Wave užpildu? Naudokite F-LOX Super stulpus, kurie padidina užpildų saugumą. F-LOX Super stulpai yra nepaprastai tvirti, o tai daro jūsų tvoros struktūrą atsparią bet kokiomis oro sąlygomis, net jei plokštės yra visiškai užpildytos Screeno Wave užpildu. Naudokite F-LOX Super stulpus, net jei norite pusiau skaidrios tvoros. Kita vertus, Nylofor 2D ir 2D Super plokštės be užpildo gali būti saugiai pritvirtintos prie patikimų F-LOX stulpų.

2601s 1beka

Dekoratyvinis... kiekvienoje detalėje

Jūs neturite trukdyti įspūdingam efektui, montuodami mūsų sudėtingas Decofor plokštes ant įprastų stulpų. Sistema yra tobulai suderinta su specialiais, užbaigtų žaviu rutuliuku, stulpais. Jokie kiti stulpai neišryškins jūsų Decofor plokščių grožio.

Turėtumėte prisiminti, kad pasirenkant pilną Betafence aptvarų sistemą, sudarytą iš plokščių, stulpų ir vartų, galite pasikliauti jos nuosekliu dizainu ir saugumu. Be to, visoms sistemoms yra numatyta daugiametė Betafence antikorozinė garantija.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika