Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Stumdomų vartų įrengimas: ar verta tai daryti pačiam?

betafence system horizen chelmek mili 2016 10 15 433 thumb640x480

Ar drąsūs pasidaryk pats entuziastai sugebėtų savarankiškai surinkti ir įdiegti stumdomus vartus? Atsakymas – taip, tačiau tai nebus lengva užduotis.

Daugelis žmonių, kurie nusimano apie pramoninius statybos projektus arba yra talentingi daiktų reikalingų namuose sukūrime, nori susirinkti daiktų sau ar net padaryti plokštes, tinklelius ar vartus. Betafence visuomet rėmė pasidaryk pats aistruolius, kurie yra priežastis, dėl ko esame pasiryžę dalintis savo žiniomis skelbdami mokymų filmukus.

Situacija apsiverčia aukštyn kojomis su tikrai sudėtingų prietaisų, tokių kaip konsolinių stumdomų vartų montavimu. Tokia užduotis būtų geriau padaryta profesionalų.

dsc00452 large

Stumdomų vartų atsvara

Šis vartų tipas nereikalauja, kad bėgiai būtų įdiegti ant žemės, bet vietoj to tam reikalinga atsvara. Tai yra metalinis elementas vartų pabaigoje, dydis ir svoris turi būti pritaikytas prie visų vartų parametrų.

Jūs turite atsižvelgti pirmiausiai į: vartų dydį (ilgį ir plotį), profilio svorį ir užpildymą, pavyzdžiui, ratukų rinkinius. Taip pat reikia įskaičiuoti ir vėjo poveikį. Jei turtas yra vėjuotame rajone, jums reikia sunkaus ir stabilesnio atsvaro.

Verta pažymėti, kad perkant ar kuriant savo duomenis, jums reikia apsvarstyti savo atsvaro ilgį, nes jis reikalauja papildomos erdvės palei tvorą. Jei atsvara yra per ilga, ji gali netilpti į objekto ilgį.

12434s 1beka large

Specialistų pagalba

Minėti skaičiavimai yra tikrai sudėtingi ir turi būti pasirūpinti statybos inžinierių. Atsižvelgiant į reikiamus parametrus, specialistai teisingai apskaičiuos reikiamą atsvaro dydį ir svorį. Jei jūs norėsite tai padaryti patys, turėtumėte naudoti pateiktus vartų gamintojų duomenis.

Tačiau, atsižvelgiant į proceso sudėtingumą ir nesėkmės riziką, mes rekomenduojame, kad jūs atsisakytumėte konstruoti vartus savarankiškai. Pagaminti vartai, gauti iš pripažintų gamintojų, tikrai atitiks visus klientų lūkesčius ir papildomai garantuos saugumą, apsaugą ir ilgalaikį produkto naudojimą.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika