Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Šunys ir triušiai saugūs už tvoros

12684s 1beka thumb640x480

Užtikrinkite savo augintinių saugumą su Betafence produktais

Kiekvienas šeiminkas žino, jog augintinis labiausiai džiaugiasi laisve. Tačiau šeiminkas labausiai rūpinasi kaip apsaugoti savo gyvūną nuo galimų pavojų žaidžiant lauke. Gyvūnai gali būti užpulti plėšrūnų ar pabėgti už sklypo ribų.

Problemos sprendimas būtų tinkama apsaugos sistema. Šiam tiksui rekomenduojame Betafence tinklą.

Aptvertas triušis

Jei triušis yra jūsų mėgstamiausias augintis rekomenduojame suprojektuoti jam erdvų narvą. Viskas ko jums prireiks tai rėmas bei Casanet virintas tinklas su išmatavimais nuo 6.35 x 6.35 iki 76.2 x 12.7 mm.Pasirinkite modelį priklausomai nuo triušio dydžio.

Sukonstruoti šį narvą sugebės kiekvienas „pasidaryk pats“ entuziastas.Galima patiems sugalvoti narvo formą su durimis ir papildoma rankena viršuje lengvesniam patekimui į vidų ir priežiūrai.

Narvo dugno nepamirškite kuo nors iškloti, kad gyvūnas neprasiraustų pro apačią. Jeigu gyvūnas šoklus nepamirškite uždengti narvo viršaus.

12683s 1beka large

Narvas šuniui

Šunys, ypač didesni nėra dažnai puolami kitų gyvūnų, tačiau jie gali “kelti grėsmę” jūsų sodui. Siekiant to išvengti, sumontuokit aptvarą. Jam tiks tiek tinklas, tiek tvoros plokštės.

10513p 1beka

Šiuo atveju labai svarbus tinkamas tinklo tvirtumas ir tankumas. Tai neleis šuniui įkišti savo nosies tarp aptvaro elementų. Atkreipite dėmesį ir į tvoros aukštį. Tvora turėtų būt pakankamai aukšta kad gyvūnas jos neperšoktų.Taip pat išklokite aptvaro dugną taip kad šuo neišsikatų, kaikurie tai ypač mėgsta!Geras sprendimas būtų betoninis pamatas arba medinės „grindys”.

Aptvarai gyvūnams suteikia komfortą ir apsaugą bei užtikrina kad jiems nekils pavojai žaidžiant lauke.

108780s 1beka large

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika