Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Susikurkite ramų kampelį sode

betafence murek gabionowy zenturo 140148s 1beka thumb640x480

Savo sodą norėtumėte paversti privačiu poilsio kampeliu? Rinkitės“Betafence” sistemas puikiai tinkančias įvarioms teritorijoms.

Daugelis iš mūsų nori sodo, kuris būtų elegantiška puošmena matoma ir iš gatvės. Tuo pačiu stegiamės sukurti ramų kampelį apsaugotą nuo aplinkinių keliamo triukšmo bei žvilgsnių. Atsižvelgiant į šiuos poreikius paruošėme ne vieną produktą leidžiantį padėti atskirti dalį kiemo teritorijos nekeičiant visos tvoros sistemos.

117123s 1beka large

“Zenturo” gabionų sienos

“Zenturo” gabionų sienos, dar vadinamos gabionių tvoromis yra populiarėjantis aptvėrimo būdas Lietuvoje, puikiai derantis prie įvarių sodų aplinkų. Gabionai gali būti užpildomi betkokia medžiaga, pvz akmenimis ar mediena – taip priderinant prie sodo aplinkos.

Gali atskirti kampelį sode panaudodami du segmentus gabionų bei pastatydami juos stačiu kampu. Tai padės užtikrinti tylą bei ramybę. Pripildyti organinėmis medžiagomis, tokiomis kaip konkorėžiai ar medžio drevė, gabionų tvora gali padėti neutralizuoti kvapus, kad ir kaimynų griliu kepamos mėsos. Šio tipo tvoros taip pat gali būti naudojamos kaip atrama vijokliniams augalams.

betafence murek gabionowy zenturo 188585s 1beka

“Zenturo” segmentai su priedais

Šio tipo tvoros segmentai pasižymi akį traukiančiu moderniu dizainu ir galimybe panaudoti priedus tarpų užpildymui. Mes sukūrėme tris skirtingus pasirinkimus Jums:

  • pikseliai – kvadrato bei stačiakampio formos antracitinės spalvos plastikiniai elementai
  • “Flexo” juosta – ilga, plastikinė juosta. Galima rinktis iš dviejų pločių: 50 mm ir 100 mm
  • “Perfo” juosta – perfiruota nerūdijančio plieno juostos, galima 170 ir 200 cm ilgio bei 50 ir 100 mm pločio.

Šie paminėti priedai užtikrina puikią uždangą “Zenturo” tvoros segmentams taip gerokai padidinant privatumo lygį.

117225s 1beka large

“Bekafor” tvoros segmentai su užpildu

Paprasti ir nesenstatntys “Bekafor Classic” tvoros segmentai, visai kaip “Zenturo, papildomai gali būti užpildomi galimais užpildais. “Betafence” siūlo šias dvi opcijas:

  • “Collfort” užpildas – pagamintas iš natūralios Nordic pušies medienos
  • Nevada užpildas – pagamintas iš plastiko

Šios sistemos pasižymi nesudėtingu montavimu bei akį traukiančiu dizainu. Jos suteikia privatumo jausmą bei užtikrina tylą bei ramybę teritorijos šeiminkams.

2155s 1beka large

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika