Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Sustabdykite triukšmą!

betafence murek gabionowy zenturo thumb640x480

Jūs tikrai žinote tą jausmą, kai grįžtate iš darbo ir norite pasėdėti savo sode, kad pasimėgautumėte jo ramia aplinka, kai staiga jūsų kaimynas pasiima žoliapjovę arba gatvė, priešais jūsų turtą, virsta greitkeliu. Vietoj to, kad bėgtumėte iš namų ar įsidėtumėte savo ausų kamštukus, pagalvokite apie Zenturo ar PetraZen gabionų arba gabionų sienų pasinaudojimą.

102168s 1beka152626s 1beka

Tvora jūsų ausų apsaugai

Gabionai yra populiarūs ir gerai žinomi gaminiai, padaryti iš metalinių krepšelių (vadinamų gabionais) arba sujungtų tvoros plokščių (sienos), kurios gali būti užpildytos akmenimis, medžiu ar net elegantišku stiklu. Jų pagrindinis privalumas, aišku, yra jų netradicinė ir prašmatni išvaizda. Dėka jų konstrukcijos ir sandaraus užpildymo jie gali užblokuoti triukšmą, kuris atsiranda už jūsų nuosavybės ribų.

gabion referenciak kerites kiulo

Visa tvora prieš ramų kampą

Ir gabionai, ir gabionų sienos gali tapti neatskiriama tvoros dalimi. Kai kurie žmonės pasirenka gabionų pamatus ar stulpus. Kiti eina toliau ir daro visą gabionų sieną. Rezultatas? Ramus laisvalaikis jūsų sode.

Tačiau, jei nenorite keisti tvoros, pakanka atskirti dalį savo sodo ir įrengti gabionines sienas arba gabionus. Abu sprendimai puikiai tinka tvoruoti dalį nuosavybės. Jie yra pakankamai aukšti, kad atskirtų sėdintį asmenį nuo likusio sodo ir tuo pačiu metu neuždengia vaizdo iš namų.

117123s 1beka

Tokia atskirta zona taip pat puikiai tinka barbekiu vietai. Gabionai ir gabionų sienos ne tik slopina triukšmą, bet taip pat gali “sugerti” stiprius kvapus. Taigi, jei norite, kad dūmai iš barbekiu neprasiskverbtų į likusias turto dalis, atskirti jas gabionais būtų idealus sprendimas.

Kaip matote yra daugybė priežasčių naudoti gabionus ir gabionų sienas. Rezultatas? Visada toks pats: jūsų pasitenkinimas didėjančiu patogumu leidžiant laiką sode.