Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Švytinčios tvoros sistemos

betafence wegry swiecacy gabion7 800x600 kopia thumb640x480

Ar kadanors pasvajojote apie švytinčią tvorą? Šių dienų indžinieriams nėra nieko neįmanomo!

Tvoros ir kiemo apšvietimas nėra naujiena, pavyzdžiui sodo šviestuvai montuojami dirvožemyje yra populiarūs jau kurį laiką. Visgi, architektai iš Italijos bei “pasidaryk pats” specialistai iš Vengrijos sumanė idėją patobulinti. Jie sukūrė šviečiančios tvoros sistemas.

slup b lux securifor cam 2 large

B-Lux stulpeliai

Modernūs švytyntys tvoros stulpai yra bendro “Betafence” ir Italijos dirbtuvių pavadinimu RIGO kurinys.Dirbant drauge buvo sukurti B-Lux stulpai kuriuose dera praktiškumas ir elegancija.

Pagrindinė stulpelių paskirtis be abejonės yra galimybė prie jų montuoti tvoros segmentus arba tinklą. Bet tai nėra viskas.Stulpeplių apatinėje dalyje yra sumontuota apšvietimo sistema šviečianti į išorę. Šviesa leidžia aptvertai nuosavybei išsiskirti iš aplinkinių bei apšviečia kelią praeiviams.

B-Lux stulpai apatinėje dalyje gali turėti trijų formų skyles: apvalias, stačiakampes ir kvadratines. Dėka to gali būti pasirenkama skleidžiamo spindulio forma. Stulpai gali būti padengti 4 tipų danga, tai užtikrins idealų priderinimą prie tvoros ir pastato stiliaus: INOX nerūdijančio plieno, RAL 6005 spalvos cinkuota ir sintetinė danga , Corten plieno ir medienos imitacija.

slup b lux prostokat 4slup b lux kolo 6slup b lux kwadrat 5

Kiekvienais metais pastebimas šio sprendimo populiarėjimas – šiuo metu tik Italijoje, bet netrukus stulpai turėtų būti prieinami ir kitose šalyse.

Švytintys gabionai

Vienas nuosavo namo savinkas Vengrijoje pristate ypatingai įdomų projektą. Kecskemet mieste tvora buvo suprojekta iš tvoros segmentų bei gabionų, kurie naudoti vietoj stulpų. Gabioninių stulpų viduje savamokslis entuziastas instaliavo elektros kabelius kurie teikia elektros energiją į elektros lemputes kurios sumontuotos viršutinėje gabioninių stulpų dalyje. Šviesa gabione matome dėka permatomo stiklo užpildo.Pabaigta sistema dailiai apšviečia aplinką bei išskiria ją iš kaimynystėje esančių sklypų.

betafence wegry swiecacy gabion1 800x600betafence wegry swiecacy gabion3 800x600betafence wegry swiecacy gabion9 800x600

Būtų įdomu pamatyti panašiai sumontuotą tvoros apšvietimo sistemą ir mūsų šalyje.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika