Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Tapk savo tvoros kūrėju

132745s 1beka thumb640x480

Jeigu mėgstate kurti dalykus patys, PetraZen ir Zenturo Super gabionų sienos leis jums praplėsti savo vaizduotės ribas.

Nuostabus akmuo

Pagrindinė medžiaga gabionų sienai užpildyti yra įvairios formos akmenys: uolos, žvirgždas arba grindinio akmenys. Jūs atrasite daugybę rūšių statybos tiekimo rinkose. Ir svarbiausia, jie tiekiami įvairių atspalvių ir spalvų. Jei pasirinksite kontrastingas spalvas, tokias kaip balta ir pilka arba raudona ir žalia, ir sudėsite jas į sluoksnius, gausite labai įdomias kompozicijas.

114238s 1beka139954s 1beka

Pirmas patarimas: nepamirškite patikrinti angos dydžio savo gabionų sienų plokštėse. Priešingu atveju jūs rizikuojate įsigyti akmenų, kurie yra tiesiog per maži ir iškrenta iš gabionų sienos.

Antras patarimas: jūs gausite įdomų efektą, jeigu patalpinsite įvairaus storio sluoksnius ir pakartosite struktūras, pavyzdžiui, tvoros viršuje ir apačioje.

Miško kvapai

Ir čia yra dar daug daugiau užpildymo būdų pasirinkimų...Jūsų tvora atrodys nuostabiai, jei ją užpildysite tolygiai išdėstytomis medžių lentomis. Skirtingi kamieno diametrai visiškai nepažeis kompozicijos. Jūs taip pat galite užpildyti sieną skirtingos spalvos žieve, tačiau turite prisiminti, kad žievės fragmentai turėtų būti gana dideli.

Trečias patarimas: tokio tipo užpildymas yra mažiau patvarus. Turite prisiminti, kad oro sąlygos turės įtakos sienos išvaizdai ir patartina ją pakeisti į kitą.

129119s 1beka

Blizgus stiklas

Jūs tikrai gausite kvapą gniaužiantį efektą, jei į savo gabionų sieną įdėsite žolės rutulio sluoksnį. Tai gali būti stiklo gaminių atliekos, kurios taip pat yra statybos tiekimo rinkose. Stiklas gali būti skirtingų spalvų, nuo balto iki geltono ir net mėlynos spalvos. Jei įrengsite LED apšvietimą stiklo sluoksnyje, jūsų tvora pritrauks žmonių dėmesį net naktį.

188593s 1beka

Ketvirtas patarimas: stiklo sluoksnius naudokite daugiau kaip mažo pločio intarpus. Nors labai patrauklus, stiklas dažniausiai būna brangesnis nei kiti užpildai.

Ir galiausiai, išlaidos

Gabionų sienos plieninis rėmas nėra žymiai brangesnis nei standartinė plokštinė tvora (pamatų stulpas gali turėti didesnį kontūrą, taip pat čia yra antra plokštė, kuri suteikia vietos užpildymui). Čia pagrindinė jūsų finansinių išlaidų dalis yra akmens ar kitos medžiagos kaina.

Penktas patarimas: tikrindami galimų užpildų kainas, visada rašykite žemesnę kainą, kad gautumėte papildomos informacijos. Kartais kainų skirtumai tarp vieno tipo žaliųjų akmenų ir kitų gali būti reikšmingi.

Šeštas patarimas: jei jūsų biudžetas yra ribotas, apsvarstykite galimybę užpildyti savo gabionų sieną pigesniais akmenimis ir tik pridėkite plonesnius brangesnio akmens sluoksnius iš skirtingos spalvos ar stiklo sferų.

148093s 1beka

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika