Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Tinklai didelių žemės sklypų aptvėrimui

betafence siatka pantanet essential fr 6

Tinklai didelių žemės sklypų aptvėrimui

Palyginti pigūs, patogūs, greitai susidedantys ir tvarkingi. Tvorų tinklai yra geriausias didelių žemės sklypų apsaugos pasirinkimas.

Sklypų savininkai dažnai susiduria su klausimu, kokią tvorą jie turėtų pasirinkti, kad būtų visiškai patenkinti. Tvorų plokštės, tinklai, sienos, gyvatvorės, piketo tvoros – tikrai rasite platų pasirinkimą, o galutinis sprendimas turi būti paremtas praktinėmis, estetinėmis ir finansinėmis aplinkybėmis.

betafence siatka ogrodzeniowa pantanet family 108906S 1BEKA 1024x769

Išmatuojamos santaupos dideliam sklypui

Mažiems sklypams finansiniai aspektai yra mažiau svarbūs, nes visos tvoros kaina nėra tokia aukšta, nepaisant medžiagų, kurias naudojate. Vis dėlto, dideliems plotams, pavyzdžiui žalioms bei poilsio sritims, taip pat ir sandėliams bei gyvenamiesiems namams situacija yra kitokia. Jei tokia sritis nereikalauja maksimalios apsaugos, galite apsvarstyti tinklinę tvorą, kuri prisidės prie išmatuojamos ekonomikos.

Tinklas, supintas ir suvirintas, gali būti keliais procentais pigesnis, kadangi jis yra paprastesnis nei plokštės ir mažiau reikalauja pastangų surinkimui. Kaip jau pastebėjote, su dideliu sklypu galite sutaupyti žymiai daugiau pinigų ant medžiagų ir surinkimo.

betafence siatka ogrodzeniowa pantanet family 108833S 1BEKA 1024x734

Lankstesnis

Dar svarbiau – tinklas yra akivaizdžiai lankstesnis produktas, ypač supintas. Šis privalumas yra patogus ypač tada, kai tvoravimo plotai yra nelygiose vietovėse. Tinklas suteikia daugiau laisvumo įtampos bei prisitaikymo prie pakilimo ir šlaitų atžvilgiu. 

Kadangi tinklas yra prieinamas ilgais ritiniais (pvz. PantanetFamily suvirintas tinklas siūlo 25 metrų ilgio ritinius), juos galima sumontuoti daug greičiau ir lengviau. Nors tam prireiks šiek tiek įgūdžių ir žinių kaip įstatyti tvorą ant nelygaus paviršiaus ir ją teisingai sutvirtinti, taip daug lengviau įmontuoti stulpus. Tai taip pat reiškia mažesnę tvoros kainą.

betafence siatka ogrodzeniowa pantanet family 108922S 1BEKA 1024x702

Paprasta apsauga ir estetika

Nors tinklas yra pastebimai pigesnis, jis vis tiek užtikrina sklypo apsaugą, pasunkindamas įsibrovėliams pasiekti žemės nuosavybę -jos vielas yra sunku nukarpyti. Kaip ir plokštės, tinklas yra apsaugotas galvanizacija - tai reiškia atsparumą kintamoms oro sąlygoms (kai kurie modeliai taip pat yra padengti papildomu sluoksniu).

Tinklinė tvora taip pat yra estetiška ir lengvai susilieja su aplinka. Be to, suvirinti modeliai kartais yra vienodai vizualūs kaip ir plokštės, todėl mes rekomenduojame juos individualistams, kurie tikisi, kad tvora bus estetiškai kokybiška.

betafence siatka pantanet essential fr 3

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika