Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Tinklas ar segmentai? Kaip pasirinkti tvorą

186165s 1beka thumb640x480

Kokie aspektai yra svarbiausi renkantis tvorą, kad ji pateisintų jūsų lūkesčius?Parengėme Jums išsamų tinklo ir tvoros segmetų palyginimą.

Visi aptvėrimo sprendimai turi savų privalumų ir trūkumų. Todėl savo prioritetus turite nustatyti patys. Lesikite mums palyginti dviejų populiariausių aptvėrimo sistemų savybes.

Tvoros sistemos iš tinklo

Didžiausias tinklinių tvorų sistemų privalumas yra gerokai žemesnė kaina palyginus su segmentinėmis tvoromis. Dėl to tai bus geras pasirinkimas je norite išleisti mažiau pinigų. Viena iš idėjų siekiant sutaupyti gali būti tinklo naudojimas sklypo gale ir šonuose.

Diskretus, paprastas dizainas irgi yra tvoros tinklo privalumas.Dėka jo, gali būti pabrėžiamas aptvertos teritorijos grožis suteikiant pradinio lygio apsaugą.

Tinklai dažniausiai nusileidžia tvoros segmentams savo dizainu.Visgi, jeigu norite elegantiško dizaino, kodėl nepasirinkus virinto tinklo – puikios alternatyvos tvoros plokštėms.

Kitas privalumas – lengvas tokio tvoros surinkimas, dėl to tinklinė tvorą gali susimontuoti ir mėgėjas. Tinlai taipogi būna padengti kokybiškai apsauginiais sluoksniais.

Vienas iš tinklo minusų yra tai, kad jie yra labai permatomi. o tai sumažina privatumą. Taip pat galima rinktis tik iš labai negausaus tarpų formų pasirinkimo.

2694s 1beka108771s 1beka large108901s 1beka108930s 1bekaall pantanets rolls

Segmentinė tvoros sistema

Tvoros segmentai kainuoja ženkliai daugiau nei tinklas, tačiau taipogi lenkia juos kokybe ir estetine išvaizda. Tvoros panelės pasižymi aukštu patikimumu, kurį lemia tvirta konstrukcija bei apsauginė danga. Dėka jų sukuriama patikima tvoros sistema daugeliui metų.

Didelis tvoros segmentų pasirinkimas leidžia pasirinkti tinkamiausią variantą kiekvienam. Užpildo forma, segmento aukštis ir plotis, taip pat platus spalvų pasirinkimas – viską galite rinktis patys. Papildomai – užpildams gali būti panaudotos jūsų pasirinktos medžiagos.

2603s 1beka11016s 1beka large108870s 1beka

Taigi, kurį variantą rinktis?Pasirinkimas tik Jūsų rankose!

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika