Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Tvoros atitinkančios teisės aktus

betafence murek gabionowy thumb640x480

Sužinokite apie pagrindinius nustatymus reglamentuojančius aptvarų montavimą. Ši informacija gali palengvinti montavimo darbus ir padėti išvengti nesusipratimų ateityje.

Nuostatai konstruckijai

Kaip ir daugelis su architektūra susijusių aspektų aptvarai yra statybų teisės subjektas.Reglamentai nustato ir kokiu atveju turi būti pranešta apie tvoros statybą:

  • Kai aptvaras statomas šalia kelio, gatvės geležinkelio ar kitų visuomeninių objektų/teritorijų;
  • Kai tvoros aukštis viršija 2.2 m, nepriklausomai nuo vietos kurioje tvora statoma.

Apie planuojamo aptvaro montavimą vietinei rajono valdžios institucijai turėtumėte pranešti nevėliau nei per 30 dienų iki darbų pradžios.

PASTABA:Apie montavimo darbus susijusius su laikinais aptvarais pranešti nereikia.

betafence panele decofor p1100137 large

Kiti svarbūs reglamentai

Iš daugelio reglamentų aptvarams verta įsidėmėti šiuos:

  • Tvoros gali būti projektuojamos tik jūsų žemės sklype, neišsikišant iš jo ribų,
  • Tvoros sistemps kuriose bus montuojami aštrūs elemetai turi būti bent 1.8 m aukščio, kad nekeltų grėsmės žmonėms ir gyvūnams;
  • Tvoros durys ar dvigubi stumdomi vartai turi atsidarinėti nuosavo sklypo ribose. Jei tam nepakanka vietos, rekomendupjame naudoti stumdomus vartus.

186152s 1beka large

Tvora tarp sklypų

Verta turėti omenyje, kad statybos teisės reglametuose nėra nurodyta kas turi padengti išlaidas susijusias su tarp dviejų kaimyninių sklypų esančios tvoros montavimu. Todėl aptvėrę plotą tarp sklypų neturėsite teisės reikalauti kaimyno padengti dalies išlaidų. Tai tur būti sutarta remiantis draugiškumu ir bendru kaimynų nutarimu.

11014s 1beka large

Vis dėl to dažniausiai kaimynai susitaria dėl besiribojančios teritorijos užtvaro. Tačiau, tam kad šis procesas nesikartotų rekomenduojama investuoti į ilgaamžias ir patikimas tvoros sistemas.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika