Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Tvoros aukštis namams

betafence murek gabionowy zenturo villa ghilardi 27 thumb640x480

Teisiniai normatyvai, gamintojo rekomendacijos ir grožis — trys pagrindiniai aspektai į kuriuos reiktų atkreipti dėmesį renkantis tvoros aukštį.

Tinkamai pasisinktas tvoros sistemos aukštis garantuoja netik gerą išvaizdą, bet taip pat visos sistemos tvirtumą bei teisininių reglamentų atitikimą. Leiskite mums pristatyti jums tris pagrindinius pasirinkimo aspektus išsamiau.

12066s 1beka large

Teisiniai reglamentai

Visų pirma turite žinoti, kad jums priklausomai nuo gyvenamos teritorijos, gali reikėti pranešti apie aukštesnes nei 2.2 m tvoras atitinkamai instutucijai. Jeigu tvoros sistema yra statoma šale viešųjų objektų pvz gatvių, institucijoms reikia pranešti visais atvejais. Vėliausia data – maksimaliai 30 dienų iki planuojamų darbų.

Kitas svarbus reglamentas susijęs su tvorų aukščiu, riboja tvorų smailėjančiai galais aukštį. Tokio tipo tvoros turi būti bent 1.8 m aukščio, kad nekeltų grėsmės žmonėms ir gyvūnams.

2592s 1beka large

Techniniai reikalavimai

Šiuo atveju pagrindinis dalykas yra stulpo aukšis. Jūs galite nutatyti jį pagal šias charakteristikas:

  • Tinklo arba plokštės aukšį,
  • Pagal išgręžtos skylės gylį – ji priklauso nuo įšalo lygio, kuris gali skirtis skirtinguose Lietuvos regionuose, bet minimalus gylis visais atvejais turi būti bent 0.5 m,
  • Pagrindo aukščio,
  • Šlaito poslinkio aukščio (nelygiems pagrindams).

betafence brama przesuwna horizen set small large

Estetinės vertybės

Tik jūsų pasirinkimas lems ar įvažiavimo vartai ir kiti tvoros elementai (stulpai, plokštės, tinklai) bus tokio paties aukščio ar paukštinti, pažementi. Visgi, geriausiai atrodo tvoros sistemos esančios viendome aukštyje., pvz Betafence Horizen.

Pasikliaudami šiame straipsnyje išvardintais pasiūlymais, aptvėrimo sistema džiaugsitės daugelį metų į priekį.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika