Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Tvoros pamatas – populiariausias variantas

betafence dom modlnic horizen mili 2016 07 21 780 thumb640x480

Planuojate tvorą su pamatu? Pažiūrėkite galimus variantus, su kuriais galėsite mėgautis patrauklia ir stabilia struktūra.

Kodėl verta turėti pamatą?

Nors nei tinklas, nei tvoros plokštės nereikalauja pagrindo, tačiaus šis elementas gali pasirodyti būtinas daugelyje situacijų. Visų pirma, jis pravers jeigu turite šunį, kuris daug laiko praleidžia sode. Pamato dėka, šuo negalės knaisiotis po tvora ir pabėgti iš jūsų valdos.

betafence dom modlnic horizen mili 2016 07 21 789

Pamatas taip pat bus naudingas, jei jūsų kaimynų valda yra skirtingame aukštyje negu jūsų. Siena apsaugos jūsų turtą nuo daiktų migracijos.

Be to, pamatas gali stabilizuoti ir sustiprinti jūsų tvorą, jei jūs pastatysite jį į heterogenines žemes.

betafence panele ogrodzeniowe horizen dom prywatny gilowice p1120060

Dviejų tipų pamatai

Tvoros pagrindas gali būti paruoštas dvejais būdais: kaip betono ruožas, taip pat panaudojant betono blokus. Bet kurio iš jų pasirinkimas nustato stulpų modelius, kuriuos jūs turėsite naudoti montavimui.

betafence panele ogrodzeniowe nylofor 3d mili 2016 07 21 897

Iš anksto pagamintų betono blokelių atveju, jums reikės plieninių stulpų užpildytu betonu. Jie įdėti tiesiogiai pagrinde tarp einančių tolesnių blokelių. Betono ruožai, kita vertus, leidžia naudoti tiek plieno tiek betono stulpus. Šiu atveju pamatas yra nuolatinė struktūra ir stulpai yra tiesiogiai sumontuoti į jį. Kitas sprendimas yra pastatyti betono stulpus, kuriuose montuojamos plokštės. Jie panašūs į “U” raidę, todėl jūsų valda išsiskirs iš kitų.

betafence panele ogrodzeniowe horizen p1120049

Visi pamatų tipai padidina tvoros stabilumą ir įdiegia kitą elementą, kuris pabrėžia visą struktūrą. Todėl jūs galite nuspręsti turėti pamatą nepriklausomai nuo valdos struktūros, ant kurios yra pastatytas jūsų namas.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika