Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Tvoros sistemos oro uostams

betafence lotnisko wilno fortinet super dsc 0165

Patvarios ir atsparios įvairioms oro sąlygoms, užtikrinančios aukščiausio lygio apsaugą. Pristatome “Betafence” tvoros sistemas skirtas oro uostams.

Dėl savo strateginės svarbos bei didelių užimamų teritorijų, oro uostai ir jų teritorijos reikalauja specialios apsaugos. Ypač šiomis dienomis, kai teroro aktų grėsmė kaip niekada didelė.

Betafence yra sukūrusi daugelį aptavarų sprendimų kurie netik tinkamai saugo oro uostus esant blogoms atmosferos sąlygoms bei ir nuo galimų įsibrovėlių. Žemiau rasite keletą pagrindinių apsaugos sitemų sprendimų oro uostams.

“Nylofor 3D Pro XL” tvoros segmentai

Šio tipo tvoros segmentai puikiai tinka didelėms teritorijoms. Jie išsiskiria nestandartiniu 3 m siekiančiu vieno segmento pločiu, o dėka to bendrai konstrukcijai prireiks netik mažiau segmentų, bet ir stulpelių bei kitų tvirtinimo elementų.

Nylofor 3D Pro XL tvoros plokštės pasižymi labai tvirta bei patvaria konstrukcija. Tai užtikrina virinti, horizontalaus lenkimo plieniniai strypai.Be to, kiekviena detalė apsaugota cinkavimu bei specialios poliesterio dangos sluoksniu, o tai užtikrina anti-koorozines sistemos savybes.

Nylofor 3D Pro XL modelio tvoros segmentai buvo panaudoti tveriant Kauno oro uosto teritoriją.

“Securifor” tvoros skydai

Tai Betafence tvoros skydų grupė, puikiai tinkanti naudojimui kartu su prieigos kontrolės bei CCTV sistemomis.

Securifor skydų efektyvumą lemia jų konstukcija.Sistemos iš Securifor skydų gali būti iki 6 m aukšio ir užtikrinti efektyvią apsaugą nuo perlipimo per tvorą. Tarpai tarp Securifor tvoros plokščių strypų yra labai maži, į kuriuos neišeitų įkišti nei bato, nei pirštų.

Tvirto detalės panaudotos tvoros skydų konstrukcijoje užtikrina papildomą apsaugą. 4 mm vielos strypai yra labais sunkiai perkerpami bei atsparūs oro sąlygoms.

Securifor tvoros skydai buvo panaudoti Durbano oro uoste Pietų Afrikoje.

Fortinet Super tinklai

Fortinet Super tinklai yra pilnos tvoros sistemos elementas užtikrinantis puikią apsaugą kiekvienai teritorijai. Šie tinklai yra iš plieninės virintos vielos, kuri yra cinkuota bei padengta specialia plastiko danga. Galimas tinklo aukštis iki 2.5 m.Šio tipo sistema kombinuojama su patikimais “Bekaclip” stulpais garantuoja ilgalaikį patikimumą.

Be to, Fortinet Super tinklo viršuje gali būti tvirtinama spygliuota viela, kuri dar geriau apsaugo nuo galimų nepageidautinų įsibrovėlių į teritoriją. Šio tipo apsaugos sistema naudojama Vilniaus oro uoste.

Betafence sprendimai garantuoja efektyvią oro uostų teritorijos apsaugą bei keleivių ir darbuotojų saugumą.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika