Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Tvoros tinklo surinkimas: praktiški patarimai

108960s 1beka large thumb640x480

Tvoros tinklo montavimas nėra sudėtingas!Su mūsų patarimais tai sugebės kiekvienas “pasidaryk pats” entuziastas.

Reikalingi įrankiai

Kaip įvykdyti montavimo darbus? Visų pirma Jums teks perskaityti surinkimo instrukciją kuri pridėta kartu su tinklo pakuote. Antra – pasiruoškite reikalingus darbo įrankius.Jums prireiks šių:

  • Kastuvo ir karučio (pamatų paruošimui)
  • plaktuko, veržlerakčio rinkinio (kaikuriems modeliams ir “Allen” rakto)
  • Gulsčiuko
  • Metro

Priklausomai nuo tinklo rūšies papildomai gali prireikti grąžto bei replių.

Pamatas ir stulpai

Surinkimo procesas prasideda vietų kuriose bus montuojami įtampos, kampninis bei vidurinysis stulpai pažymėjimu. Tarpai tarp stulpų priklauso nuo pasirinkto tinklo modelio bei reljefo, tačiau populiariausias standartas yra 2,5­­–3 m.

Patartina rinktis stulpus skirtus konkrečiam tinklo modeliui – tai užtikrins optimalų surinkimą bei garantuos ilgaamžiškumą. Skirtingi modeliai skiriasi ir montavimu, dėl to jų tinkamumas labai svarbus.

Stulpų aukšti taipogi svarbus. Turi būti atsižvelgiama į tris veiksnius:

  • Tvoros tinklo aukštį,
  • Stulpo plotį (įtakoja dirvožemis),
  • Bazės aukštį.

Po to kai stulpai įdedami ir išlyginami paruoštose skylėse pradedamas pilti betonas. Turite paruošti tinkamai sutankintą betoną.

Tinklo įtempimas

Paskutinis montavimo etapas yra tinklo įtempimas.Ši užduotis taip pat priklauso nuo tinklo modelio. Pasirnkus Resitor tipo tinkle pirmiausia tiesiate įtempimo vielą ir tada tempiate galus. Dirbant su Fortinet tinklu, pradedama montavimu prie įtempimo stulpo ir po to viniojama prie sekančio.

Įtempimo stadijos tikslas yra išlyginti tinklą. Įtempimą galima reguliuoti korekcinėmis replėmis (Fortinet) arba įtempimo viela (Resitor).

Tinkmai atliktas surinkimas garantuoja tinklinės tvoros sistemos patvarumą ir ilgaamžiškumą.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika