Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Tvoros žaidimo aikštelėms ir stadionams

boleslaw 1 thumb640x480

Kartais sportas provokuoja stiprias emocijas, dėl to ir yra verta užtikrinti tiek žaidėjų, tiek žiūrovų saugumą.

Išorinės tvoros

Tvora, skirta mokyklų žaidimų aikštelėms, pagrinde yra naudojama norint nustyti jų ribas ir užkirsti kelią sporto įrangai (dažniausiai kamuoliams) pakliūti už aikštės. Todėl ji turėtų būti aukšta – nuo 2m. Puiki išeitis – dedikuota Resitor Orlik tvora, paremta Resitor suregztomis kilpomis, kurios turi mažesnius plyšius, bet storesnes vielas. Dėka puikaus tvirtumo, jos gali išlaikyti daugybę kamuolių smūgių, taip nedeformuojant tvoros.

c0 43170 tn large

Kita vertus, pagrindinis sporto stadiono tikslas – efektyviai apsaugoti jį nuo neteisėtų asmenų. Todėl svarbu, kad tvora būtų tvirta, stipri ir atspari bet kokiai žalai. Šiems pritaikymams rekomenduojame Nylofor 2D ar 2D Super plokštes, ir daug reikšmingesnėms grėsmėms ( pvz. teroristų atakoms) siūlome Securifor plokštes. Visos šios tvoros galimos iki 2.4 metrų aukščio, tačiau jei konstruosite plokštes vieną ant kitos, galite pasiekti iki 5 metrų aukščio struktūrą.

105271s 1beka large

Prieigos kontrolė

Mokyklos žaidimų aikštelė gali būti aprūpinta tik su įėjimu ir vartais, kurie leidžia prieiti prie jos ir pristatyti aikštelės priežiūrai naudojamą įrangą. Puikus pasirinkimas yra Fortinet įėjimas (papildytas suvirintomis kilpomis) bei Egidia vartai su įėjimais (papildyti su Nylofor 3D plokštėm). Norint sumažinti išlaidas, jie visi gali būti aprūpinti rankiniu būdu valdomomis versijomis.

bachowice 1 large

Įėjimai taip pat turėtų būti aprūpinti elektrine durų skląstimi. Mes taip pat rekomenduojame naudoti sukamąsias kryžmines užtvaras, kurios suteikia galimybę turėti savo asmeninį įėjimą ir taip pagerinti kontrolės lygį. Dėl didelio eismo, prieinamieji vartai turėtų būti slenkamieji ir automatiniai (išskyrus anti-panikos vartus, kurie, pagal galiojančius įstatymus, turi būti dvigubi vartai)

10727s 1beka large

Vidinės pertvaros

Mokyklos aikštės dažniausiai nereikalauja jokių vidinių tvorų, nebent jos yra sudėtos iš įvairių sporto šakų (futbolo, tinklinio, krepšinio) kompleksų. Tada, apibrėžta aikštės dalis gali būti atskirta Resitor Orlik kilpomis ar Nylofor 3D plokštėmis.

Kita vertus, stadionai turi tam tikrą vietų skaičių, kuris reikalauja papildomos apsaugos. Svarbiausia, velėnos sritis turi būti atskirta nuo tribūnų ir sirgalių. Nylofor F ar 2D plokštės tinka puikiausiai šitoje situacijoje, arba jūs galite pasirinkti specialiai iškeltas plokštes, kurios buvo išbandytos ir patikrintos Italijos stadionuose. Galite atskirti skirtingų komandų sirgalius su Nylofor 3D plokštėmis. Ir trasos tarp įėjimo sukamųjų kryžminių užtvarų ir tribūnų gali būti atskirtos su mobilia Tempofor C tvora.

bachowice 2 large

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika