Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Vartai dalimis ar pilna sistema?

 

Dėmesio!Tvoros vartų pirkimas dalimis nėra gera idėja. Sužinokite kodėl labiau verta pirkti visą vartų sistemą.

Daiktų pirkimas dalimis sudaro taupymo iliuziją. Jeigu nuspręstumėte atskirai pirkti vartų rėmą, užpildą ir jungimo dalis, bendra suma iš tiesų gali būti mažesnė negu perkant pilną vartų sistemą.

Ką prarandate įsigydami vartus dalimis?

Vartų prikimas dalimis yra klaidinantis. Galbūt iš pradžių ir mokėsite mažiau tačiau laikui einant rizikuojate prarasti kurkas daugiau nei sutaupėte. Skausmingiausias yra garantijos nebuvimas. Be to, montuojant vartus patiems padidėja tikimybė pažeisti antikorozinę dangą sujungimo vietose.

Gamintojai aiškiai pabrėžia, jog garantija tampa negaliojančia tuomet kai produktas yra savavališkai gręžiamas ar virinamas. Štai dėl ko atsiradus problemoms susijusioms su vartais negalėsite tikėtis gamintojo kompensacijos.

Jums taipogi dėrėtų priskaičiuoti laiką, kurį sugaišite vartų montavimui. Už visq montavimą būsite atsakingi patys, o tuo tarpu įsigydami pilną vartų sistemą gaunate pilnai paruoštą produktą.

2533s 1beka2877s 1beka105221s 1beka139935s 1beka tnwarszawa 3 tn

Verta rinktis pilną vartų sistemą!

Pasirinkus pilną vartų sistemą nereikės rūpintis dėl kiekvieno elemento pritaikymo. Būsite užtikrintas, kad visi sistemos elementai yra tinkamai suderinti ir to pasekoje išvengsite galimų defektų.

Tai taipogi labai aktualu renkantis automatinius vartus. Verta rinktis pilną sistemą arba iš tvoros gamintojo rekomenduojamų kitų automatinių sistemų. Tai užtikrins optimalų įrenginio pritaikymą pagal vartų dydį ir svorį.

146902s 1bekabetafence brama przesuwna horizen set smallbetafence horizen brama przesuwnabetafence brama horizenbrama bekafor classic 153778s 1bekabrama bekafor classic 153789s 1beka

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika