Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Vartų montavimo instrukcija – 7 žingsniai, kuriuos reikia prisiminti.

betafence panele ogrodzeniowe horizen mili 2017 05 017 179 thumb640x480

Jei nutarėte montuoti stumdomuosius vartus patys, jums reikia atsiminti keletą pagrindinių veiksmų.

Ar verta montuoti vartus pačiam?

Įėjimai ir rankinio valdymo dvigubi vartai neturėtų būti sunkiai montuojami. Procesas nėra labai sudėtingas ir dauguma gamintojų aprūpina smulkiu montavimo žinynu, kuris pateikiamas atspausdintame lape (pridėtas kartu su vartais) arba prieinamas atsispausdinti internete.

betafencepanele ogrodzeniowe horizen wola kobylanska mili 2017 05 01 175

Tačiau, stumdomųjų vartų įrengimas gali tapti gan sunkiu iššūkiu. Norint, kad vartai tinkamai veiktų, juos reikia statyti atsakingi. Taip pat ir su automatiniais vartais, jums reikės tinkamai sujungti visą varančiąją sistemą. Norint užtikrinti, kad galėsite mėgautis visiška garantijos apauga, rekomenduojame naudotis profesionalių ir lincenzijuotų montuotojų paslaugomis.

betafence panele ogrodzeniowe horizen sandacza mili 2016 11 24 349

7 žingsniai, kuriuos reikia prisiminti

Jei patys montuojate dvigubus vartus, prašome prisiminti apačioje nurodytus pagrindinius veiksmus:

  1. Betonas ir pamatai – naudokite reikiamą betono rūšį, idealiausiai B25, ir kaskite pamatą žemiau užšalimo lygio (Lenkijoje tai 0,8 -1,0 metro, priklauso nuo regiono)
  1. Išlyginimas – išlyginkite pamatus, kad galėtumėte patalpinti stulpų pagrindus tiesiai ant jų; įsitikinkite, kad stulpai (laikantys ir įėjimo stulpai) yra viename lygyje.
  1. Cinkuoti tvirtinimo varžtai– patalpinkite juos pamatuose, kad kyšotų mažiausiai 10cm virš betono lygio.
  1. Stabdžių suportai – patikrinkite ar suportai yra viename lygyje ir susijungę.
  1. Voleliai – įsitikinkite, kad jie sklandžiai juda bėgių viduje, taip leidžiami vartų sūpuoklėms nenutrūkstamai judėti.
  1. Geometrijos reguliavimas – jei vartai nejuda sklandžiai, įsitikinkite, kad sureguliavote juos naudodami romėnų varžtą, esantį sūpuoklės gale.
  1. Elektros laidai– visada įdėkite juos į apsauginius izoliacinius vamzdžius.

betafence dom modlnic horizen mili 2016 07 21 782

Pirmiausia saugumas

Jei patiriate kokius nors sunkumus vartų atsidarymo metu, stemkitės nenaudoti jų iki kol problema bus išspręsta. Ypatingai su motorizuotais vartais, nebandykite naudoti jėgos, kad atidarytumėte ar uždarytumėte vartus, nes bet kokia mechaninė žala gali turėti įtakos pagalbos lygiui, kurį vėliau galite gauti pagal garantiją.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika