Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Vartų priežiūros metodai

132684s 1beka thumb640x480

Ar norite, kad jūsų vartai tarnautų daugelį metų? Įsitikinkite, kad jie tinkamai apsaugoti ir prižiūrimi.

Šiuolaikiniai vartai yra labai patvarūs produktai, kurie užtikrina nepriekaištingą veikimą daugelį metų. Tačiau, kaip ir bet kuris kitas mechaninis įrenginys, jie turi būti tinkamai prižiūrėti, jei norite prailginti jų tarnavimo trukmę.

Papildomos vartų apsaugos užtikrinimo būdas priklauso nuo jo tipo. Su stumdomais ir slenkančiais vartais turėtų būti elgiamasi skirtingai. Žemiau rasite paaiškinimą, kaip tinkamai prižiūrėti savo vartus.

betafence brama przesuwna horizen mili 2016 07 21 786

Stumdomi vartai

Stumdomų vartų atveju, turėtumėte patikrinti produkto būklę, svarbiausia prieš ir po žiemos sezono, bei aišku, kai pastebėsite kokių nors problemų dėl jų veikimo.

Stumdomų vartų priežiūra prasideda nuo visų komponentų tikrinimo dėl galimos žalos ar smūgio (pvz., po smūgio su automobiliu). Atliekant patikrinimą turėtų būti patikrinti varžtai (pvz., ar jie nėra surūdiję) ir jų įvarža. Jei kuris nors iš jų yra nepritvirtintas, tai turėtų būti pataisyta. Tas pats pasakytina ir apie guolius: kuo greičiau turėtumėte pakeisti susidėvėjusius guolius.

Kitas žingsnis – patikrinti idealią vertikalių vartų padėtį, užtikrinančią tinkamą jų veikimą. Turėtumėte prisiminti, kad sniegas, purvas ar augalai gali užkirsti kelią vartams stovėti vertikalioje padėtyje. Tai turėtų būti pašalinta iš vartų praėjimo.

10198s 1beka

Galiausiai, patikrinkite fotoelementą ir variklį. Šių dviejų elementų valymas užtikrins ilgesnį ir nepriekaištingą veikimą. Be to, pakeiskite baterijas į fotoelementą, esantį galiniame stulpe  (CR2 3V), tokiu atveju nebūtumėte nustebinti, jei vieną dieną jie sumažėtų.

139927s 1beka

Slenkantys vartai

Slenkančių vartų priežiūra yra daug paprastesnė ir nereikalauja tiek laiko, kiek stumdomi vartai. Tokiu atveju, mes turėtumėte daugiausia susitelkti ties vizualine apsauginio sluoksnio apžiūra ir ją pataisyti, jei matote kokį nors mechaninį pažeidimą. Įsitinkinkite, kad jūs patikrinote visų vyrių, užraktų, gaudyklių ir žemės varžtų įvaržas.

Priežiūra kainuoja daug, bet leidžia gerokai prailginti vartų tarnavimo laiką. Tai atperka praleistą laiką.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika