Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Ikvépimas

Zenturo gabionų sienų montavimas savarankiškai

145848s 1beka thumb640x480

Ar gali talentingas pasidaryk pats entuziastas pastatyti gabionų sienos tvorą pats? Taip, bet jis turi atsiminti keletą taisyklių.

Zenturo gabionų sienos yra vis dažniau randamos Lenkijos objektuose. Jos yra naudojamos ir kaip dalis tvoros ir tam, kad sodo baldų gamybai, pavyzdžiui, pertvaroms. Zenturo privalumai apima originalią formą ir patrauklią išvaizdą

betafence murek gabionowy zenturo villa ghilardi large.

Kaip pastatyti Zenturo gabionų sienas

Produkto struktūra yra nestandartinė, kadangi ji yra pagaminta iš dviejų lygiagrečių plokščių, dviejų stulpų ir užpildymo. Nors tai gali skambėti sudėtingai, galite saugiai pastatyti sieną savarankiškai.

Mes detalizavome procesą kitame straipsnyje, o šiandien tik norime pabrėžti keletą esminių klausimų. Įdiegimas turi prasidėti nuo stulpų pastatymo skylėje, padarytose pagrinde, tinkamo dydžio ir nurodytoje distancijoje. Jūs turite kasti griovį tarp skylių ir užpildyti jį, pavyzdžiui, betonu, ir tada montuoti pirmą stulpą. Svarbu: turite įsitikinti, kad stulpai yra sumontuoti idealioje vertikalioje padėtyje. Jums tikrai reikės tam tikro lygio žinių čia.

Kitas žingsnis yra pritvirtinti plokštes, kurios yra prijungtos prie stulpų naudojant jungtis. Kai plokštės yra montuojamos, patikrinkite ar jos yra vertikalios ir tobulai lygiagrečios viena kitai. Tada, pastatykite kitą stulpą, pritvirtinkite plokštę į jį, įsitikinkite, kad struktūra yra idealiai vertikali. Jei taip, galite saugiai supilti betoną per skylę.

188600s 1beka medium188601s 1beka medium

Užpildymas

Įdiegus visas sienų atramas, galite pradėti jas pildyti. Šis procesas yra žymiai paprastesnis, bet jūs turite įsitikinti, kad visa erdvė tarp plokščių yra užpildyta tolygiai. Be to, verta apsaugoti atramas su nuotoliniais laikikliais, kurie užkirs kelią plokštėms išsipūsti.

Zenturo sienos gali būti užpildytos visiškai bet kuo, kas yra prieinamas statybos sandėliuose. Aišku, visi akmenų tipai yra populiariausi, bet taip pat yra ir mediena (pjauti kamienai) bei žievė. Kai kurie žmonės pasirenka labiau originalius užpildus, tokius kaip spalvoto stiklo ar riešutų kevalo.

Vieną kartą panaudotas, užpildymas neturi būti pakeistas, nebent jei norite skirtingos kompozicijos po to, kai keičiate savo pastato fasadą. Zenturo gabionų sienos leidžia jums padaryti tai dėka savo universalumo. Tiesiog išimkite ankstesnį užpildą ir įdėkite naują

188595s 1beka large

Papildoma apsauga

Verta saugoti kiekvieną sieną danga, kuri neleis užpildymui būti išimtam. Ji montuojama ties struktūra viršuje naudojant gnybtus arba plieninius segtukus.

Montavimas ir plokščių apsaugojimas nėra labai sudėtingas, bet tai reikalauja tam tikro lygio žinių ir įgūdžių. Atminkite: jeigu nejaučiate galintys prijungti ir pritvirtinti Zenturo sienų patys, visada galite paprašyti profesionalų pagalbos!

129119s 1beka132739s 1beka148136s 1beka145794s 1bekabetafence murek gabionowy zenturo 188585s 1beka148147s 1beka148125s 1beka152625s 1beka132742s 1beka139929s 1beka140115s 1beka

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika