Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Alternatyva kaustytoms geležinėms tvoroms

123574s 1beka

Ar ieškote elegantiškos bei patikimos alternatyvos kaustytoms tvoroms? Rinkitės “Decofor” tvoros plokštes iš Betafence.

Ornamentuotos kaustytos geelžinės tvoros dėka uniklalios savo išvaizdos ir aukšto lygio saugumo tebėra vertinamos klientų tarpe. Tiesa, jos turi ir trūkumų, kurių pagrindinis – didelė kaina, kurią lemia tai jog dažnu atveju tokią tvorą reikia pritaikyti individualiai, o tai sudaro papildomas išlaidas.

Tokios tvoros konstrukcija sveria labai daug – tai apsunkina montavimą. Kaustytų vartų darinėjimas taipogi reikalauja nemažai fizinių jėgų.

Lengvasvorė alternatyva

Jeigu domitės panašaus tipo tvoromis, tačiau nenorite permokėti rinkitės “Decofor” tvoros plokštes iš Betafence. Tai kas jas daro išskirtinėmis yra dekoratyvinis, kaustyto stiliaus dizainas. Be to, šios tvoros yra gerokai lengvesnės, o jų struktūra leidžai į aptvertą teritoriją patekti daugiau šviesos.

Puiki apsauga

Nepaisant kitokios struktūros “Decofor” plokštės yra standžios bei tvirtos. Jos užtikrina aukšo lygio saugumą nuo įsibrovėlių bei ilgalaikį tarnavimą.

Sitemos ilgaamžiškumą lemia puiki apsauga nuo korozijos – plokštės yra cinkuotos bei specialia technologija padengtos apsauginiais milteliais. Savo ruožtu kaustytos geležinės tvoros (ypač tos kurios parduodamos mažesnėse kaltinių gaminių parduotuvėse) dažniausiai yra gaminamos iš anglinio plieno arba ketaus – metalų kuriems reikalinga speciali priežiūra. Didesni gamintojai dažniausiai labiau atsižvelgia į reikalingą apsaugą plienui.

Pasaulinis pripažinimas

“Decofor” tvoros plokštės sulaukė pripražinimo visame pasaulyje netik tarp individualių vartotojų. Daugelyje Arabijos šalių miestų, įskaitant Dubajų, “Decofor” panaudojama greitkelių tvėrimui, nes užtikrina tiek saugumą, tiek elegantišką išvaizdą.

Betafence siūlomos tvoros plokštės yra puikus pasirinkimas jūsų nuosavybės aptvėrimui.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika