Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Apsitverkite!

betafence ogrodzenie domu warszawa 3

Jei norite sužinoti kodėl verta aptverti savo teritoriją, būtinai perskaitykite šį straipsnį!

Tvora yra labai universalus produktas, kuris dėka dizainerių ir technologijų specialistų atlieka vis daugiau funkcijų šalia namo.Tvoros plokščių ar tinklo pasirinkimas turi priklausyti nuo to kokioms tvoros funkcijoms skiriate pirmenybę.

1. Teritorijos apsauga

Tai yra pirmoji ir pagrindinė kiekvienos tvoros funkcija. Jos “darbas” yra efektyviai apsaugoti kiemą bei sodą nuo pašalinių asmenų ar laukinių gyvūmų įsibrovimo. Tvorų gamintojai siūlo platų skirtingų apsaugos lygių ir patvarumo tvoros modelių pasirinkimą. Betafence siūlo standartinio apsaugos lygio “Bekafor” modelius arba aukščiausio lygio apsaugą užtikrinančias “Securifor” tvoros plokštes, kurios taip pat naudojamos ir pramonės objektų apsaugai.

Patikimiausi ir aukščiausio apsaugos lygio tvorų modeliai apsaugo nuo galimo įsibrovimo perlipant arba perkerpant tvoros elementus ar tinklus. Tokios tvoros taip pat atsparios kintančioms atmosferos sąlygos.

100416S 1BEKA

2. Garso izoliacija ir privatumas

Tarp daugelio tvorų rūšių galite rasti ir tokių kurios gali “izoliuoti” aptvertą teritoriją nuo aplinkinių ir užtikrinti aukšiausią privatumo lygį. Šią užduotį puikiai atlikti gali “Zenturo” gabionų tvora užpildyta akmenimis arba mediena.

Be to gabionų tvoros turi garso izoliacinių savybių, kurios sulaiko iš už aptvertos teritorijos sklindančius garsus. Tai ypač aktualu jei gyvenate šalia judrios gatvės ir esate varginami transporto skleidžiamo triukšmo.

102168s 1beka

3. Estetika

Šiuolaikinėse tvorose derinamos apsauginė ir estetinės savybės. Dizaineriai siūlo produktus kurie pabrėžia architektūros ir sodo grožį. Tvora gali atlikti ir dekoratyvinę užduotį – viskas ko jums prireiks tai tai pasirinkti oranamentuotas, originalaus dizaino tvoros paneles, tokias kaip “Decofor” ar “Horizen”.

betafence dom sierakowice decofor recto p1100775 thumb640x480betafence zenturo ostrava 3 800x600

4. Vaikų saugumas

Teritorijos esančios šalia gatvės aptvėrimas užtikrins ir mažų vaikų saugumą. Vaikai galės ramai žaisti kieme, be tikimybės netikėtai išbėgti į judrią gatvę.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika