Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Atveriamų ir slenkantys vartai – sistemų palyginimas

fortinet foto onderaan 3 tn

Kokius vartus rekomenduoti klientui, kad jis jais galėtų patogiai naudotis daugelį metų?Čia rasite palyginimą tarp atveriamų ir slenkančių vartų modelių.

Estetinės vertybės kartais prasilenkia su praktiškumu: klientą verta apie tai informuoti prieš renkantis tvoros dizainą. Reikia atkreipti dėmesį netik į tvoros dizainą, bet ir patogumą Būtent tam ir skirsime daugiausiai dėmesio šiame straipsnyje.

Pagrindiniai klausimai

Planuojant tvoros sistemą turėtumėte pasidomėti svarbiausiomis charakteristikomis susijusiomis su teritorija ir vartais. Visų pirma: kap dažnai klientas atidarinės ir uždarinės vartus? Jeigu atsakymas į šį klausimą būtų labai dažnai, reiktų rinktis modelį kuris atlaikytų daugiau atidarymo ciklų.

Visų antra: ar teritorijoje yra pakankamai vietos vartams atsidaryti į vidų? Lietuvos įstatymai reglamentuoja kad atveriami vartai atsidarytų į vidinę kiemo pusę. Tam reikia laisvos vietos.

Trečia: ar klientas turės laiko ir energijos reguliariam vatų ir jų aplinkos valymui? Tai labai svarbu svarstant slenkančių vartų kandidatūrą.

Atveriamų vartų charakteristikos

Patį svarbiausią dalyką jau paminėjome – šio tipo vartams reikia palikti tinkamą kiekį vietos. Vartai privalo užsidaryti į vidų net ir tuomet kai automobilis laikomas šalia kelio.

Vartų plotis taip pat gali būti limituotas. Atveriamų vartų atveju, ilgiausias modelis galimas 6 m (kai kurie modeliai tik 3 m).Be abejonės ir tiek yra daug, tačiau jų ilgį dažniausiai apriboja turimas laisvas plotas teritorijoje.

Taip pat reikai atminti, kad esant vejuotam orui atveriamus vartus gali būti sunku darinėti ar tai netgi gali sukelti pavojų apgadinti autoobilį. Žinoma yra galimybė užsisakyti automatiką, kuri kainuoja šiek tiek daugiau nei slenkačių vartų.

139922s 1beka

Slenkančių vartų charakteristikos

Šie vartai neturi tokių limitacijų kaip atveriamieji. Tiekėjas gali pristatyti jums praktiškai bet kokio ilgio vartus.

Taip pat tokiems vartams nereikalinga papidoma laisvai vieta darinėjimuisi. Dar daugiau – tokie vartai yra patogesni kasdieniam naudojimui, o jų automatika kainuoja pigiau. Jeigu rinksitės šio tipo vartus atminkite apie būtinybę reguliariai juos valyti. Šlapi lapai ar sniegas trukdo sistemai sklandžiai darinėtis, o per didelė apkrova gali sulenkti vartų bėgelius.

102156s 1beka

Taigi, prieš perkant vartus būtina atsižvelgti į visus sisitemos pliusus ir minusus.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika