Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Aukšto saugumo lygio tvora jūsų namui

2532s 1beka

“Securifor” industrinio tipo tvoros gyvenamiesiems sklypams – nauja tendencija atkeliavusi iš Italijos. Jos netik užtikrina aukščiausią saugumo lygį, tačiau taip pat padeda pabrėžti pastato architektūros dizaino eleganciją.

Tiesa sakant, riba tarp industrinio tipo tvorų ir tvorų gyvenamiesiems pastatams pradėjo nykti jau prieš kurį laiką. Individualūs klientai mėgsta industrinio tipo tvoras dėl jų paparastumo, patvarumo ir veiksmingo aptvertos teritorijos apsaugos.

Itališkos tendencijos

Italai perkėlė industrinio tipo tvorų naudojimą į visai kitą lygį. Tvoros sistemos projektuojamos iš aukšto saugumo lygio skydų “Securifor” Italijos pusiasalyje vis dar populiarėja.Tinkamai sumontuotos tokio tipo tvoros puikiai įsilieja prie nuosavų namų architektūros ir pabrėžia sodo augmenijos grožį.

Žemiau esančioje nuorodoje rasite video įrašą pristatantį vieną iš projektų pavyzdžių:

https://www.youtube.com/watch?v=hBOiQzBAndE&feature=youtu.be&t=1m50s

“Securifor” sistemos privalumai

“Securifor” tvoros segmentai buvo sukurti apsaugoti didesnės rizikos teritorijas ir pastatus, tokius kaip elektrinės, kalėjimai ar karinės bazės.Šios tvoros pirmiausiai ir labiausiai pasižymi aukštu saugumo lygiu labai vertinamu ir nuosavų namų savininkų.

Tvoros skydų patvarumas suteikia puikią apsaugą – jų praktiškai neįmanoma perkirpti. Unikali konstrukcija paverčia tvorą neperlipama, bet tuo pačiu išlaiko permatomą, o tai padeda veikti kitoms kontrolės sistemos. „Securifor” tvoros taip pat vertinamos dėl paprasto, patrauklaus dizaino ir elegantiškų skydų.

Dėka šių privalumų “Securifor” tvoros sistema puikiai dera prie modernios architektūros ir tampa vis populiaresniu pasirinkimu privačių pirkėjų tarpe.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika