Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

B-Lux stulpai panaudoti mokykos apšvietimui Crevalcore mieste

 DSC9311

Nylofor 3D tvoros sistema su B-Lux šviečiančiais stulpais panaduota moderniame komplekse Crevalcore mieste, Italijoje.

2012 metais Emilijos regionas Italijoje buvo siaubiamas žemės drebėjimų, kurie sugriovė nemažai pastatų. Pradinė mokykla bei vaikų darželis Crevalcore mieste šalia Bolonijos taipogi buvo stipriai apgadinti.

Miesto valdžia nusprendė pastatyti naują mokymosi kompleksą bei darželį kur vaikai galėtų žaisti ir mokytis. Buvo nuspręsta, kad vis teritorija bus apsaugota tvora nuo nesankscionuotų pažeidėjų.

Nylofor 3D panels – ilgaamžiškumas ir saugumas

Rangovai pasirinko Nylofor 3D sistemą iš Betafence puikiai tinkančią mokykloms ir vaikų darželiams. Bendras sistemos ilgis 233m. Sistema padengta modernia apsaugine danga užtikrinančia ilgaamžiškumą ir atsparumą atmosferos sąlygoms. Ši apsauginė danga gaminama iš saugių medžiagų be kadmio iš švino. Taigi ji saugi vaikams ir aplinkai.

 DSC9274 DSC9350

B-Lux stulpai

Į tvoros struktūrą įeina B-Lux stulpai, kurių apatinėje dalyje įmontuotos lempos. Originalus apšvietimas žavingai atrodo sutemus ir suteikia puikų matomumą.

 DSC9320 DSC9332

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika