Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Bekafor Classic apsaugo kempingo vietą

040716 059

Pakrančių zona Cavalilino (Italija) saugoma Berafence plokštėmis

Dėka Bekafor Classic plokščių, San Marco pajūrio kempingas nėra tik saugus turistams, bet ir patrauklus vizualiai.

San Marco yra kempingas, įsikūręs Cavallino mieste, Italijoje, Veneto provincijoje prie Adrijos jūros. Tai auksinis paplūdimys, lygios smėlio kopos ir tankus pušų miškas yra vietos akcentas.

Vizualinis pagerinimas

Prieš porą mėnesių vietos savininkai nusprendė įvykdyti naujinimo darbus tam tikruose kempingo elementuose pvz., baseino srityje. Viena iš užduočių buvo pakeisti tvorą. Nauja tvora, apsaugo sritį, taip pat stilistiškai suderina su aptvertu baseinu. Atsižvelgiant į estetines vertybes nusprendėme naudoti Bekafor Classic aptvėrimo sistemas.

040716 056040716 062

Saugios ir diskretiškos Bekafor plokštės

Bekafor Classic plokštės linkusios subtiliai suderinti supantį kraštovaizdį neatitraukiant lankytojų nuo svarbiausių elementų, tokių kaip gamta ir baseinas. Šis pranašumas yra dėl jo paprasto ir elegantiško dizaino. San Marco kempingo atveju aptvarai buvo pagaminti antracito spalvos, kuri labiausiai atitinka aplinką.

Bekafor Classic suteikia ilgalaikę apsaugą dėka jų didelio tvirtumo ir pasipriešinimo sunkioms ir permainingoms gamtinėms sąlygomis. Efektas buvo gautas su elektriniu suvirinimo plieniniais laidais, kurie buvo cinkuoti ir padengti PVC.

040716 053040716 055

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika