Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

BETAFENCE AKMENINĖS GABIONŲ SIENOS LAIMĖJO DOBBIT BEST CHOICE 2018

be 06 2018 dobbitbestchoice award 580x435

Kiekvienais metais Dobbit išsirenka inovatyviausią “pasidaryk pats” mėgėjų produktą, nesvarbu, ar jis naujas, ar jau esantis prekyboje. Su šiuo apdovanojimu, Dobbit skatina inovacijas. Laimėtojui atitenka galimybę naudoti “Dobbit Best Choice” devizą metams. Tai vartotojams suteikia galimybę balsuoti už jų mėgstamiausius produktus!

Septyni produktai buvo nominuoti sodo produktų kategorijoje, įskaitant ir Betafence akmeninę gabiono sieną su užpildyta pertvara, kuri slopina garsą. Didžiuojamės galėdami pranešti, kad akmeninė gabiono siena laimėjo Dobbit Best Choice 2018 apdovanojimą. Tai didelė garbė mums! Norime padėkoti visiems už jūsų palaikymą!

be 06 2018 dobbitbestchoice 2 580x324 0

Akmeninės gabionų sienos turi daugybę privalumų, kurie suteikia tvorai estetikos. Garsas slopinamas ne tik dėka gabiono, bet taip pat ir dėl užpildytos pertvaros kombinuotos su integruota stulpų sistema. Ar žinojote, kad gabionai yra efektyvus būdas sumažinti garso lygį jūsų sode ar namuose, kurie yra prieinami privatiems klientams? Sistemą patikrino akredituota laboratorija pagal akustinius standartus ISO 10140-2 ir 717-1. Tiesioginio poveikio atveju siena sumažina triukšmo lygį net 50%! Keletas akmeninių gabiono sienų privalumų:

  • Vieno stulpo sistema, leidžianti užpildyti pertvaras.
  • Gali būti kombinuota su standartinėmis gabiono plokštėmis.
  • Lankstus aukštis ir plotis.
  • Stulpai nėra matomi užpildžius pertvaras.
  • Lengvas ir greitas surinkimas.
  • Tvirta struktūra.
  • Pripildyta akmenimis.

be 06 2018 dobbitbestchoice 580x497 0

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika