Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Betafence Horizen: madingiausias sprendimas rinkoje

betafence brama skrzydlowa horizen brama 2w 02a set small

Horizontalios tvoros tampa vis populiaresnės prikėjų tarpe ir jau kurį laiką keičia kaustytas tvoras.

Po gražių, tačiau sunkių ir nevisada funkcionalių metalinių kaustytų tvorų dominavimo, išmušė taip pat vizualiai patraukių bet lengvesnių ir universalesnių tvorų valanda. Horizontaliniai Horizen aptvėrimo sprendimai iš Betafence produktų linijos tampa vis populiaresni.

Horizontalus išdėstymas

Raktas į tokios tvoros populiarumą yra horizontalios juostos suteikiančios elegantišką bei originalią išvaizdą bei užtikrinančios aukščiausius saugumo reikalavimus. Tokio tipo aptvėrimo sprendimai užtikrinina privatumą teritorijos savininkams nes yra nepermatomi.

Siauri Horizen modelio tarpai nesuteikia galimybių tvoros perlipimui – tarp tvoros neįmanoma užkišti nei rankų, nei kojų, tai dar labiau apsaugo no galimų įsibrovėlių į aptvertą teritoriją.

Patrauklus dizainai

Modernis horizontalinės tvoros dizainas leis priderinti ją prie betkokio tipo architektūros.Pirkėjai gali rinktis iš 10 skirtingų aukščių bei plataus spalvų spektro.

Horizen serijos modeliai yra vienodo aukščio, dėka to galima sukurti nuoseklų, akį traukiantį užtvarą.

Taip pat verta paminėti ir patrauklią kainą – tai leidžia šiam Betafence produktui išsiskirti iš kitų.Kitas privalumas yra paprastas ir greitas surinkimas sumažinantis išlaidas darbui.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika