Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

“Betafence” įgijo ilgalaikį ISO 9001 sertifikatą

iso9001 800x600 thumb640x480

“Betafence” sėkmingai užbaigė audito procesą ir dar kartą buvo sertifikuota pagal tarptautinį kokybės vadybos standartą ISO 9001.Sertifikatas buvo suteiktas dėka aukštos kokybės išlaikymo daugelį metų.

Pasaulinė išorinių apsaugos sistemų gaminimo lyderė dar kartą įgavo sertifikatą ISO 9001:2008. Dokumenats patvirtina, kad“Betafence” atitinka aukštus kokybės standartus tiek įmonės funkcionalume, tiek gamyboje.

Dokumentas patvirtinantis sertifikatą buvo suteiktas 2015 metų Rugpjūčio 26 dieną. Kompanija buvo išskirta dėl dizaino, produkcijos, naudojamų medžiagų, technologinės pažangos ir apsaugos sistemų pardavimų.

Vertingas sertifikatas

ISO 9001 įrodo organizacijų tarptautinių kokybės vadybo standartų atitikimą.        Jis suteikiamas Tarptautinės Standartizavimo Organizacijos ir galioja pasauliniu mąstu.

Dokumentas išduodamas ribotam laikotarpiu remiantis audito, atlikto kompanijoje rezultatais. Sekants planuojamas“Betafence” sertifikavimas numatomas 2018 metų rugsėjo mėnesį.

ISO 9001 pritaikymas praktikoje

Ką šis sertifikatas reiškia klientams?Pimiausia bei savarbiausia – jis užtikrina aukščiausio kokybės lygio standartų atitikimą kiekviename medžiagų paruošimo ir gamybos etape.Taip pat ilgalaikę kokybę.Tai reiškia, kad po metų nusprendę nusipirkti tvoros tinklo ritinį savo sodui gausite tokį patį kokybišką produktą kaip prieš tai įsigytas.Tvora turės tokius pat strypus bei lygiai taip pat efektyvią antikorozinę dangą.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika