Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

„BETAFENCE” IR „PRÆSIDIAD” POLISAI

Kas yra „PRÆSIDIAD”?

„Betafence“ yra „PRÆSIDIAD” grupės prekinio ženklo dalis.

Pasaulinės organizacijos „PRÆSIDIAD” tinklas specializuojasi tvorų gamyboje ir prieigos kontrolėje. Šis tinklas taipogi gamina industrinius tinklelius pagal pateiktus užsakymus, kurie yra skirti komerciniams bei galutiniams vartotojams. Kompanijos pavaldžios „PRÆSIDIAD”, eksploatuoja gamybos įrenginius, o specializuotos svetainės yra susitelkusios į galios išsaugojimą, gynybos sistemas bei aptvarų gaminius.

Mes, kaip „PRÆSIDIAD” dalis, esame greta savo misijos – apsaugoti. Mūsų misija yra prisiimti atsakomybę už tai, jog jūsų privati informacija būtų patikimai saugoma bei užkirsti kelią netinkamam jūsų duomenų naudojimui.

Polisai ir įsipareigojimai paskelbti „PRÆSIDIAD” vardu, pabrėžia, kad mes, priklausantys „Betafence“ grupei, apsaugosime jūsų asmeninius duomenis, kuriuos jūs dalijatės su mumis ir niekada jų neatskleisime trečiosioms šalims.

Kaip mes panaudojame jūsų pateiktus asmeninius duomenis?

Priklausomai nuo duomenų, kuriuos jūs mums pateikėte bei paskirties, jūsų asmeninių duomenų apdorojimas sudaro sąlygas mums; pavyzdžiui, atsakyti į  rūpimus klausimus, diskutuoti su mūsų grupe apie jūsų problemas – tai suteikia galimybę priimti geresnį sprendimą; informuoti jus apie projektus bei jūsų transakcijas. Taipogi mes galime panaudoti jūsų pateiktus asmeninius duomenis siekiant suteikti geresnę vartotojo patirtį mūsų skaitmeninėse platformose.

Mes išsaugojame jūsų asmeninius duomenis, jog galėtumėme prisiminti bei atkurti projektus, komunikacijas bei atsakyti į kiekvienus užsakymus, kuriuos jūs galite turėti ateityje.

Mes naudojame tinkamas priemones, jog užtikrintume, kad jūsų asmeniniai duomenys būtų saugūs ir mes jokiu būdu nesidalinsime šiais duomenimis su trečiosiomis šalimis išskyrus dėl tam tikrų priežasčių, kurios yra nurodytos mūsų Duomenų Apsaugos Politikoje (angl. Data Protection Policy).

Kokius jūsų asmeninius duomenis mes naudojame?

Asmeninius duomenis, kurie buvo duoti tiesiogiai – nesvarbu ar jūs užpildėte kontaktinę informaciją mūsų internetinėse svetainėse, ar susisiekėte su mumis elektroniniu paštu, telefonu, faksu ar kitais socialinės medijos kanalais.

Asmeninius duomenis mes kaupiame automatiškai – kuomet jūs naudojatės mūsų internetinėmis svetainėmis ir socialinių medijų kanalais. Tuo metu, jūsų asmeniniai duomenys yra surenkami slapukų, socialinės medijos ar analitinių įskiepių pagalba.

Asmeninius duomenis mes renkame ir iš kitų šaltinių – kai tik jūs padarote viešai prieinamą savo asmeninę informaciją, pavyzdžiui, socialinės medijos kanaluose.

Asmeninius duomenis, kurie yra pateikti prašymu arba pareiškimu - pavyzdžiui, kuomet jūs, kreipiatės dėl darbo vietos mūsų kompanijoje naudodamiesi mūsų internetine svetaine arba bet kuriuo kitu būdu.

Kas yra slapukai ir įskiepiai?

Slapukai yra maži tekstiniai aplankai, kurie yra kaupiami įrenginio kietajame diske. Juose yra tam tikra specifinė informacija. Kartais gali būti aptikti ir asmens asmeniniai duomenys apie jo veiklą internete.  Įskiepiai - tai nedideli programinės įrangos priedai, kuriuos sukūrė ir teikia skaitmeniniai paslaugų teikėjai. Tai yra priedai, kurie prideda socialinę mediją ir platformos integraciją, kai jie įdiegiami į jūsų internetinį tinklalapį.

Mes naudojame slapukus ir įskiepius, jog geriau suprastumėme, kokia informacija bei turinys teikia jums daugiausiai naudos. Savo ruožtu galime sustiprinti jūsų apsipirkimo procesą bei mūsų produktų bei paslaugų pažinimą. 

Ką viskas iš tikrųjų reiškia?

Paprasčiau pasakius; mes naudojame jūsų duomenis, jog komunikuotume su jumis ir pasidalintumėme naujienomis, skelbimais, jog pristatytumėme jums naujus produktus, pakviestumėme į renginius ir, žinoma,  jog patobulintume savo paslaugų teikimo sferą.

  • Jūs kontroliuojate savo duomenis
  • Mes nesiųsime jums jokių elektroninių laiškų be jūsų sutikimo
  • Jūs galite atsisakyti prenumeratos arba atnaujinti savo preferenciją bet kuriuo metu

Kur aš galiu rasti daugiau informacijos?

Jeigu jūs norite daugiau informacijos apie tai, kaip mes apdorojame jūsų asmeninius duomenis, prašome apsilankyti mūsų Duomenų Apsaugos Politikos skiltyje (angl. Data Protection Policy).

Jeigu jūs norite informacijos apie tai, kaip mes apdorojame jūsų kaip kandidato, pareiškėjo asmeninius duomenis, prašome apsilankyti mūsų Kandidatų Duomenų Apsaugos Politikos skiltyje (angl. Applicants’ Data Protection Policy).

Jeigu jūs norite daugiau informacijos apie tai, kaip mes apdorojame jūsų asmeninius duomenis naudojant slapukus, socialinius įskiepius ar kitos rūšies sekimo technologijas, prašome apsilankyti mūsų Slapukų Politikos skiltyje (angl. Cookie Policy).

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika