Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Betafence kokybė patvirtinta sertifikatais

Mūsų tvoros gauna vis daugiau ir daugiau sertifikatų, patvirtinančių, kad Betafence produktai garantuoja aukščiausią kokybę ir saugumą.

Betafence siekia visada suteikti klientams sprendimus, kurie atitiktų visus jų poreikius. Kad įsitikintume, kad pasiūlome jiems geriausius ir saugius produktus, mes reguliariai juos pateikiame sertifikavimui, kad patvirtintume gaminių kokybę.

ISO 9001

Tai yra vienas iš svarbiausių sertifikatų, išduodamas Tarptautinės standartizacijos organizacijos. Jis pripažįstamas visame pasaulyje, kadangi patvirtina kokybės vadybos lygį įmonėje. Dokumentas yra išduodamas trejiems metams. Betafence gavo atnaujintą sertifikatą 2015 metų rugpjūtį.

ISO 9001 reiškia, kad klientas gali pasitikėti mūsų tvorų kruopštumo ir aukščiausios gamybos kokybe kiekviename gamybos etape. Jis taip pat užtikrina nuoseklumą – produktas, įsigytas šiandien, bus toks pats geras kaip ir produktas, kurį nupirksite po metų.

UVDB Verify

Sertifikatas suteiktas pagal Achilles programą, vienijančią pramonines bendrijas iš viso pasaulio. Jos nariai, gamintojai ir pramonės paslaugų teikėjai bendradarbiauja ir yra linkę dalytis informacija. Achilles taipogi yra statybos, energetikos naftos ir dujų sektorių įmonių partneris.

UVDB Verify suteikiamas įmonėms, kurios atitinka griežtas normas procedūrų, susijusių su saugos, sveikatos ir aplinkosaugos, taip pat paslaugų kokybe. Betafence sertifikatas patvirtina mūsų aukščiausią pasaulinį lygmenį bei atveria kelią į kitus sektorius ir klientus.

PCT

Betafence produktai taip pat buvo sertifikuoti Rusijoje. Išduotas remiantis griežtais tyrimais, PCT sertifikatas patvirtina produktų atitikimą su Rusijos Federacijos įstatymais. Kiekvienas pramoninis produktas turi atitikti tam tikrus išsamius reikalavimus, kurie Betafence atveju yra susiję su išoriniu saugumu.

Teigiamas sertifikatas buvo patvirtintas plokščių aptvarams, stulpams, vartams, pintiems ir suvirintiems tinklams. Tai leidžia mums būti išorės saugumo Rusijoje dalimi.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika