Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Betafence Nylofor užtikrina keliautojų saugumą ir poilsį

DSC09771

Poilsiautojai dažnai pasvarsto apie tai, kokį apgyvendinimo tipą vertėtų pasirinkti, ir tuo atveju, jei norima kuo labiau susilieti su gamta bei sutaupyti pinigų, stovyklavietės gali būti tikrai puikiu pasirinkimu. Kartais manoma, kad apsistoti stovyklavietėse nėra saugu, tačiau tai tikrai nėra tiesa – keliautojų saugumą visada gali garantuoti tinkamai parinktos tvoros bei tai, kad teritorija yra stebima. Oficialūs kempingai visada gali būti puikiu pasirinkimu, nes juose neteks nerimauti dėl savo saugumo.

Betafence tvoros garantuoja poilsiautojų saugumą

Šio gamintojo tvoros yra vienos saugiausių. Didelis tvorų pasirinkimas visada leidžia pasirinkti tokią produkciją, kuri iš tiesų puikiai pateisintų lūkesčius. Specialistai visada gali patarti, kokios pasirinkimo galimybės gali geriausiai pasiteisinti. Iš gausaus šio gamintojo tvorų asortimento visada galėsite išsirinkti tokią produkciją, kuri iš tiesų puikiai pateisins jūsų poreikius, ir galėsite būti garantuoti dėl saugumo, nepriklausomai nuo to, kokią teritoriją norėsite aptverti.

DSC09764

Betafence Nylofor – vienas palankiausių pasirinkimų

BetafenceNylofor tvora yra pagaminta iš kvadratinio skerspjūvio stulpelių, kurie jungiami įvorėmis ir fiksatoriais. Ši tvora yra iš abiejų pusių padengta cinku ir poliesterio sluoksniu, kas užtikrina tvoros ilgaamžiškumą ir atsparumą neigiamam aplinkos poveikiui.  BetafenceNylofor tvora yra praktiškai neperlipama, todėl tai visada gali užtikrinti maksimalią teritorijos apsaugą.

DSC09757

Betafence tvoros juosia Rygos kempingo teritoriją

Būtent šio gamintojo tvora buvo pasirinkta aptverti Rygoje esančią „Riverside“ kempingą, įsikūrusį šalia Dauguvos upės kranto. Ši stovyklavietė yra unikali tuo, kad čia susipina gamtos ir miesto vaizdai. Keliautojai, apsistoję kempinge, visada nori jaustis saugūs, tad Betafence produkcija tikrai gali būti viena palankiausių pasirinkimo galimybių. „Riverside“ stovyklavietėje visada galima smagiai praleisti laiką, ir nesibaiminti dėl savo ir nuosavų daiktų saugumo.

DSC09770

Jei pasirinksite oficialias stovyklavietes, kurias juosia saugi tvora, galėsite nesibaiminti dėl galimų pavojų. Rygoje įsikūrusiame kempinge galite jaustis tikrai saugūs, ir čia visada galite pamiršti visus savo rūpesčius – poilsis gamtoje padeda mažinti stresą ir leidžia pabėgti nuo slegiančios kasdienybės.

DSC09761

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika