Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Madžorė ežero vila apsaugota “Palladio” tvoros segmentais

image 1

“Palladio” tvoros plokštės žinomos dėl savo patikimumo ir estetiškos išvaizdos saugo dvarą su sodu šale Madžorės ežero Alpėse. Šis mūsų produktas užtikrina saugumą rezidentams bei suteikia elegantišką išvaizdą teritorijai.

Madžorė ežeras yra Italijos ir Šviecarijos pasienyje. Jis yra apsuptas daugybe kurortų ir prabangių vilų. Dėka unikalaus klimato bei vaizdingo kraštovaizdžio kiekvienais metais ši vieta sulaukia gausybės turistų.

Viena iš vilų pastatytų ant šio ežero kranto buvo apsaugota mūsų “Palladio” tvoros segmentais kurie yra netik patvarūs bet ir elegantiški.

image2image3

Patikimos ir akį traukiančios “Palladio” tvoros plokštės

“Palladio” tvoros segmentai turi keletą apsauginių sluoksnių, kurie pagerina sistemos atsparumą drėgmei ir kitoms atmosferos sąlygoms. Tvora saugo vilos gyventojus iš abiejų ežero ir kalnų kelio pusės.

Be to, 2000 mm-pločio plokštės nudažytos baltai, taip pat kaip įvažiavimas į teritoriją. Dėka tokio dizaino, tvora puikiai tinka prie elegantiškos aplinkos. Viršutinė tvoros dalis yra šiek tiek išlenkta, tai pagerina bendrą estetinį vaizdą.

image4image1

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika