Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

BETAFENCE PASKELBTA GERIAUSIA APTVĖRIMŲ ĮMONĖ: 2017 pastatų konstravimo apdovanojimas

BUILD Award Betafence 2017

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Betafence Grupė gavo geriausio visuotinio aptvėrimo ir apsaugos įmonės BUILD Awards apdovanojimą 2017.

Turėdamos devynias pramonines įmones, 30 pardavimų skyrių ir agentūrų bei vietinį atstovavimą 100 šalių visame pasaulyje, Betafence visuotinės operacijos remiasi paprastu, tačiau svarbiu požiūriu: Saugoti, kas svarbu.

Kalbėdamas apie apdovanojimą Joe Cowling, JK pardavimų vadybininkas, atskleidė Betafence įsipareigojimą savo klientams ir pramonei….

 “Mūsų, Betafence, misija yra toliau kurti sprendimus, kurie įkvepia pasitikėjimą ir konfidencialumą rinkoje, kuriuos skatina didėjantis visuotinio saugumo poreikis.

Per nuolatines naujoves ir plėtrą Betafence kuria, gamina ir parduoda perimetro saugumo sprendimus, kurie sprendžia nuolat besikeičiančius perimetro saugomo kraštovaizdžio poreikius. Betafence supranta saugumo pramonę ir konsultuojasi su mūsų technologijų partneriais, kuria specializuotus, integruotus perimetro apsaugos sprendimus, kurie yra pritaikyti kiekvienam projektui.

Betafence siekia padėti mūsų klientams, kad jie galėtų pasirinkti tinkamą sprendimą, kuris geriausiai atitiktų jų poreikius, ir apsaugotų tai, kas jiems yra svarbiausia".

Construction Awards Winners email logo

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika