Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

BETAFENCE PASPARTINO TARPTAUTINĘ AUGIMO STRATEGIJĄ ĮSIGYDAMA HESCO

Hesco bastion 3

Pasaulinė perimetro apsaugos sistemų sprendimų kūrimo lyderė Betafence, pranešė apie kompanijos Hesco įsigyjimą, kuri yra pasaulinė lyderė inovatyvių barjerinių greitai pastatomų apsaugos sistemų kūrime ir gamyboje. Šis žingsnis kartu su SecureUSA įsigyjimu ir intelektinės nuosavybės teisių gavimų iš SecureUSA dar labiau paspartina Betafence plėtrą ypatingai aukšto lygio apsaugos sistemų rinkoje.

Hesco yra prekinis ženklas žinomas tarptautinu mąstu ir tapatinamas su karine apsauga; užtikrinančia saugumą turtui bei žmonėms. Kompanija specializuojasis greitai dislokuojamų perimetro apsaugos sistemų srityje, bunkerių bei balistinėms raketoms atsparių šarvų gamyboje gynybos, energetikos ir teisėsaugos sektoriams ir aprūpina tokius klientus kaip JAV armija, Jungtinių Arabų Emiratų sausumos pajėgos, Jungtinių Tautų ir Didžiosios Britanijos gynybos ministerija.

Hesco išplės Betafence produktų pasiūlą, padės globaliai plėtrai ypač JAV ir Artimuosiuose Rytuose. Hesco buvo ilgametė Betafence partnerė daugelį metų ir po atlikto sandorio veiks kaip savarankiška dukterinė Betafence įmonė, valdoma Michael Hughes.

DSC 5281b

Į perimetro apsaugos sprendimus integruojant geriausias pramonines technologijas ir projektų valdymo paslaugas, Betafence gali pasiūlyti perimetro apsaugą ypatingai svarbiems infrastruktūros objektams visame pasaulyje, tokiems kaip Aramco, Statoil, Pepco, Shell, NATO, NASA, JAV vidaus saugumo departamentas, JAV gynybos departamentas ir pasieniams tokiems kaip tarp JAV ir Meksikos.

Hesco bastion 1Hesco bastion 4

Generalinio Betafence Group direktoriaus, Michele Volpi komentaras:

“Džiaugiamės įsigyję tokią garsią savo srityje kompaniją kaip Hesco. Šiandienos sandoris gerokai paspartins Betafence tarptautinę plėtrą globalių apsaugos sprendimų saugančių turtą ir žmones srityje. Hesco turi didžiulę patirtį dirbant su klientais įvairiose pasaulio šalyse gynybos, naftos ir dujų, energetikos sektoriuose, ypatingai JAV ir Artimuosiuose Rytuose.

“Tiek Betafence, tiek Hesco yra dinamiškos kompanijos dirbančios rinkoje susiduriančioje su vis labiau augančiais poreikiais apsaugos sprendimų srityje. Tai yra gera galimybė Betafence sustiprinti savo pozicijas aukšto lygio apsaugos rinkoje tiek natūraliai, tiek ir per tolimesnius ateities sandorius. .”

Michael Hughes, generalinis Hesco Group direktorius teigė:

“Tai yra naujai atsvėrusi galimybė kompanijai Hesco. Mūsų bendradarbiaviams su Betafence leis paspartinti Hesco plėtrą bei suteikti naudos Betafence tiekimo spendimas aukšto saugumo perimetro apsaugos srityje viame pasaulyje. Bendradarbiaujant atsivers daugelis naujų gakimybių mūsų pagrindinėse rinkose ir tikimės jog priklausymas Betafence Group leis užtikrinti tolimesnę mūsų darbuotojų, klientų bei tiekėjų sėkmę.”


ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika