Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Betafence pristato naują tvorų liniją: CreaZen

Obraz1

Mes sukūrėme naujovišką tvorų plokščių sistemą CreaZen, kuri traukią akį dėka profilių struktūros, garantuotos kokybės ir ilgalaikio saugumo.

Mes atidžiai sekėme tendencijas tvorų rinkoje bei klausėmės mūsų klientų poreikių. CreaZen linija patenkino metalinių strypų tvorų paklausą.

CreaZen plokštės ir vartai išsiskiria vertikaliai profiliais, kurie primena krūmų ir medžių šakas. Ši konstrukcija labai originali, bet tuo pačiu išlieka paprasta ir artima gamtai.

CreaZen Additional 1WGate fullpost front CMYK 300dpiCreaZen Additional 1WGate CMYK 300dpi

CREAZEN – KŪRYBINGA KOKYBĖ

Gražus, naujoviškas dizainas yra vienas iš CreaZen tvorų sistemų vertybių. Plokštės ir atveriami vartai kartu su suderinamais Bekafix stulpais, suteikia nuoseklią vartų liniją, kuri puikiai tinka tiek šiuolaikiniai, tiek klasikinei architektūrai. Norėdami pabrėžti sprendimo eleganciją, standartinė sistema prieinama antracito spalvos. Kliento prašymu mes galime paruošti tvoras kitos RAL spalvos.

CreaZen Additional 1WGate fullpost CMYK 300dpiCreaZen Additional Panel CMYK 300dpi

Kaip ir kiekvienas Betafence produktas, CreaZen pasižymi puikia kokybe ir ilgaamžiškumu. Visi sistemos elementai yra cinkuoti ir padengti poliesterio danga, kuri ženkliai prailgina jų tarnavimo trukmę. CreaZen lengvai įdiegiama – plokštės sujungiamos prie stulpų tik dviejose vietose.

CreaZen Panel Composition CMYK 300dpiCreaZen Panel Packshot CMYK 300dpiObraz2

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika