Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

BETAFENCE PRISTATO STONEWALL GABIONUS

gabion stonewall zincalu 1 600x600px 0

Užpildantis barjeras, apsaugantis jus nuo išorinio triukšmo

Sodas dažnai tampa ramybės ir poilsio vieta. Tačiau tai ne visada įmanoma. Kaimynystėje loja šunys, pernelyg aktyvūs kaimynai su savo vėjapjovėmis ar aukšto slėgio valytuvais, eismo triukšmas... Betafence turi veiksmingą sprendimą jums: Stonewall gabionai yra elegantiškas barjeras, kuris gali būti naudojamas kaip individualus triukšmo slopinimo sprendimas.

Moksliniai tyrimai

Gento universitetas nesenai, bendradarbiaudami su Betafence, pradėjo Stonewall gabionų triukšmo slopinimo savybių tyrimus. Tyrimai parodė, kad Betafence kompanijos Stonewall gabionai yra puikus būdas prislopinti triukšmą privačioje nuosavybėje, namuose ir sode.

Bandymai atlikti 160 cm aukščio ir  30 cm storio barjeruose, užpildytuose 60/100 mm vulkaninėmis uolienomis, parodė, kad Stonewall gabionai sumažino triukšmo lygį apie 4.5 dB (A).

gabion stonewall

Rekomendacijos

Jei norite paprastai susilpninti supantį triukšmą naudodami Stonewall gabionus, Betafence rekomenduoja:

  • instaliuokite užpildytą barjerą kuo arčiau garso šaltinio,
  • užpildykite barjerą, pavyzdžiui, korėtais ar vulkaniniais akmenukais, kiek įmanoma mažesnėmis dalelėmis,
  • 200 cm aukščio užpildyta siena leidžia dar labiau pagerinti triukšmo poveikį,
  • jei pasirinksite mažesnį storį, triukšmo mažinimo rodiklis bus proporcingai mažesnis,
  • norint pasiekti optimalų triukšmo slopinimo lygį, užpildyto barjero išilginis paviršius turi būti statomas 160° kampu į triukšmo imtuvą.

gabion stonewall betafence benelux

Kiti privalumai

Stonewall gabionai be triukšmo slopinimo savybių, teikia dar daug privalumų. Kiekviena šeima, ieškanti estetinės ir unikalios tvoros savo turtui, galiausiai atras šią originalią sistemą iš Betafence.

Betafence siūlo įdomų dizainą, greitą ir lengvą sumontavimą. Pagrindinis Stonewall gabionų elementas yra vienas integruotas stulpas, kuris padaro įdiegimą nepaprastai lengvu. Kai barjeras užpildomas, kvadratiniai stulpeliai (60 x 60 mm) yra visiškai nematomi. Standartinės suvirintos plokštės (didelio patvarumo Zincalu® danga, 2000 mm pločio, nuo 1600 iki 2000 mm aukščio) yra montuojamos ant stulpų, naudojant universalius įtaisus, kurie leidžia pasirinkti bet kokį barjero storį (200, 250 ar 300 mm).

Atsparumas yra dar vienas svarbus privalumas. Barjero ca aukštis. Naujasis 203 cm Betafence stulpas gali pasipriešinti vėjo greičiui iki 165 km/h.

Be privačios nuosavybės, lanksti ir masyvi Stonewall gabionų sistema puikiai atrodys viešose vietose, pavyzdžiui, žaidimų aikštelėse ir savivaldybės parkuose.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika