Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Betafence saugo A5 nuo laukinių gyvūnų

1668056 artikel text 1pyFwV 07zAjo

Betafence žmonėms ir gyvūnams

Kasmet daugiau kaip 20,000 didelių laukinių gyvūnų yra užmušami automobilių, važiuojančių per Badeno-Viurtembergo žemes. Nuo šiol gyvūnų ir vairuotojų saugumą A5 greitkelyje užtikrins Betafence sistema.

252114 1 org Schutzzaun1252113 1 org Schutzzaun1a

Greitkeliai laukiniams gyvūnams yra lyg mirties spąstai. Siekiant sumažinti gyvūnų patekimo į kelią riziką, jie turi būti tinkamai apsaugota. Tokia iniciatyva buvo pradėta netoli Etenheimo. Tarp Etenheimo ir Lahro statoma didelė tvora, siekiant apsaugoti Badeno-Viurtembergo kelią nuo gyvūnų. Pirmame etape bus įrengti 4.5 km ilgio Betafence aptvarai bei dar 3 km antrame projekto etape.

IMG 0586IMG 0587

Tvora buvo suprojektuota taip, kad būtų sukurta užtvara visiems gyvūnams, t. y. užkertant kelią prasikasimui žemėje ar peršokimui. 2,2 metro aukščio sistema bus sumontuota ant beveik vieno metro pločio ir vieno metro gylio betono pagrindo. Ji sulaikys visus gyvūnus, įskaitant laukine kates, kurios negalės perkopti per tvorą.

Betafence sistema yra ilgalaikė investicija. Ji gali būti lengvai išmontuojama ir iš naujo įdiegta, pvz., kai reikia prailginti greitkelį, taip pat jos antikorozinis laikas yra 50 metų.

Week 49

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika