Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Betafence sistemos metiniame RIBA leidinyje

betafence riba reklama news wrzesien 2018 1200x400

Novatoriški Betafence saugumo sprendimai buvo pristatyti Karališkojo britų architektūros instituto žurnale.

RIBA, sutrumpintas instituto pavadinimas, suburia JK architektus jau beveik 200 metų. Nors institutas įkurtas Londone, jo nariai yra visoje Jungtinėje Karalystėje. Tai labai vertinama institucija ir galimybė bendradarbiauti su ja reiškia bet kokio architektūros elementų gamintojo pripažinimą.

Betafence prestižinė reklama

RIBA išleido kasmetinį leidinį "Commercial". Jame labiausiai pagarsėję statybos sprendimų gamintojai pristato savo produktus, skirtus būsto ir komercinėms struktūroms. Leidinys išplatinamas tarp daugiau nei 3600 žmonių ir įstaigų, įskaitant profesines organizacijas ir vietos valdžios institucijas.

Šių metų tema yra ir "Betafence". Mūsų skelbime pateikiami unikalūs perimetro aptvarų sprendimai. Mes ne tik pateikiame aukščiausią kokybę ir garantuotą saugumą, bet ir aukščiausios klasės dizainą. Taip pat pabrėžiame, kad mūsų sistemos turi 10 metų BEKassure montavimo garantiją (galima tik Jungtinėje Karalystėje).

betafence riba reklama news wrzesien 01 580x275

BIM modeliai architektams

Atsižvelgdami į RIBA, mes taip pat parengėme du BIM (Statybos Informaciniai Modeliai), kurie architektams teikia skaitmenines fizinių ir funkcinių mūsų tvorų savybes. Šie modeliai yra puikus informacijos ir duomenų apie Betafence produktus šaltinis, kuris labai palengvina tvoros projektavimą ir įgyvendinimą konkrečioje nuosavybėje. Jie leidžia kiekvienam architektui greitai ir lengvai vizualizuoti plokščių, tinklų ir vartų vietą, planuoti stulpų vietas ir tiksliai apskaičiuoti, kiek metrų reikia projektui.

Final ad kopia

Medžiagos architektams Betafence svetainėje

Tai nėra pirmasis "Betafence" parengtas leidinys, skirtas konkrečiai architektams. Ilgą laiką dirbome, norėdami suteikti specialistams prieigą prie unikalių, esamų ir greitai prieinamų žinių. Todėl kiekvienas architektas gali rasti CAD failus su "Betafence" tvoros brėžiniais mūsų tinklalapiuose, įskaitant ogradzamy.pl.

betafence riba reklama news wrzesien 02 580x275

Čia surinkti failai padeda kurti naujoviškas, saugias ir vizualiai patrauklias tvoras. Greitesni ir paprastesni darbo metodai leidžia sutaupyti laiko ir lėšų, reikalingų darbui atlikti. Manome, kad "Commercial" leidinys taip pat palengvins ir pagreitins visų architektų darbą, kurie yra Karališkojo britų architektūros instituto nariai.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika