Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Betafence tvora juosia Vilniaus oro uosto teritoriją

DSC 0017

Fortinet Super tvora juosia 10 km Vilniaus oro uosto teritorijos

Vilniaus oro uostas savo veiklą kaip savarankiška bendrovė pradėjo 1991 metais.  Oro uosto teritorija apima 326 ha, perimetro ilgis siekia 10,54 km. Svarbu pasirūpinti, kad ši teritorija būtų pakankamai saugi, todėl pasirenkami tokie sprendimai, kurie garantuotų pakankamą teritorijos apsaugą nuo žmonių ir laukinių gyvūnų.  2013-2014 metų laikotarpiu bendrovė "Kauno tiltai" aptvėrė oro uosto teritoriją "Betafence" gamintojo tvora, kuri garantuoja pakankamą oro uosto apsaugą.

DSC 0023DSC 0031DSC 0053

FortinetSuper- kokybės ir saugumo garantas

  • Vilniaus oro uosto teritoriją juosiaFortinetSupertvora, kurios aukštis gali varijuoti nuo vieno iki beveik trijų metrų aukščio. Vilniaus oro uosto teritorijai pasirinktaFortinetSupertvora, kurios aukštis - 2,6 m. Tvoros tinklo aukštis siekia 1,8 m. Ši tvora juosia 10 km perimetro oro uosto teritoriją.
  • FortinetSupertvoros sistema yra suvirinta iš 5,08 x 5,08 cm matmenų  vielos tinklo, pagaminto iš cinkuotos vielos.  Tvoros tinklas ties kiekvienu jungties tašku yra suvirinamas, o tada padengiamas plastiko sluoksniu. Tvoros, kurios yra 1,5 ir aukštesnės,   turi 2,54 cm strypų galiukus, kurie gali būti dedami viršuje ir apačioje.
  • Fortinetsistemos patvarumą užtikrinaBekaclipstulpeliai su plastikiniais antgaliais. Tvirtinimo elementai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, todėl tai gali užtikrintiilgaamžiškumą.FortinetSupertvoros sistemoms teikiama 20 metų garantija.
  • Įtempimo stulpai  pastatyti kas 25 m, tarpiniai stulpai - kas 2,55 m. Tvoros stulpeliai cinkuoti iš vidaus ir išorės. Jie atitinka Europos standartą: mažiausias dengimo sluoksnis sudėjus abi puses turi siekti 275 g kvadratiniame metre. Stulpeliai padengti ir plastiko sluoksniu beipoliesteriu, kurių mažiausias storis - 60 mikronų.
  • Cinkuotos vielos apdorojimo procesas garantuoja optimalųPVCdangos sukibimą su produkto paviršiumi.
  • Tvoros viršus dengtas spygliuota viela, todėl patekti į saugomą Vilniaus oro uosto teritoriją nėra jokių galimybių.
  • Parinkta Vilniaus oro uosto tvoros spalva: žaliaRAL6005.

DSC 0045DSC 0051DSC 0165

Daugiau informacijos:http://www.betafence.lt/

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika