Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

CreaZen saugo VBS sėdynes

Betafence design commerciale Creazen Antracite RAL 7016 2

Italijos statybos produktų ir įrankių platintojas pasirinko CreaZen plokštes iš Betafence, siekdamas apsaugoti savo sandėlį Salerne. Tvora taip pat turi Robusta įėjimus ir vartus.

VBS yra Italijos kompanija, įsikūrusi Salerno mieste. Čia yra valdymo sandėlis ir sklypas, jo paviršiaus plotas 12 000 kv. m., kuriame platintojas saugo siūlomus produktus. Bendrovė tiekia medžiagas metalo gamybos sektoriui, statybos ir įrankių pramonei, sodininkystei ir žemės ūkiui.

VBS renkasi tik naujausius sprendimus, todėl nusprendė pakeisti seną ir nusidėvėjusią tvorą, kuri nebeatitinka estetinių ir apsaugos standartų. Ankstesnį tinklą pakeitė CreaZen plokštės iš Betafence.

Betafence design commerciale Creazen Antracite RAL 7016 1

Novatoriškos metalinių strypų tvoros

Plokštėms, kurios buvo pateiktos rinkai prieš porą mėnesių, būdinga labai unikali išvaizda. Jų kontūrai yra išdėstyti vertikaliai, tačiau asimetriškai. Gautas rezultatas suteikia asociacijas su krūmų šakelėmis ir pritraukia tvoros išvaizdą arčiau gamtos. Jos originali išvaizda yra suderinta su aukšta sklypo apsauga ir atsparumu kintančioms oro sąlygoms.

Betafence design commerciale Creazen Antracite RAL 7016 3

Visame Salerno sandėlyje buvo įrengtos net 66 CreaZen plokštės. Tvora buvo sukomplektuota su dvejais Robusta įėjimais ir dvejais Robusta konsoliniais stumdomais vartais. Visi elementai sukuria nuoseklią ir elegantišką tvorą, puikiai suderinamą su VBS pastatų architektūra.

Betafence design commerciale Creazen Antracite RAL 7016 4

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika