Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Darželio aptvėrimas viename iš Rygos gyvenamųjų rajonų

DSCF1479

“Betafence” tvoros užtikrina vaikų saugumą viename iš Rygos darželių

Viename iš Rygos gyvenamųjų rajonų ikimokyklinio lavinimo įstaigos aptvertos naudojant “Betafence” tvoros sistemas.

Didelis gyvenamasis rajonas

Ryga yra didžiausias Latvijos miestas turintis daug gyvenamųjų rajonų, iš kurių daugelis iškilo 20 amžiaus antroje pusėje. Šių daugiabučių kiemuose yra labai mažai vetos automobiliams, siaurais kiemų pravažiavimais kasdien važinėja daug automobilių ir tai sukelia papildomą riziką. Vienas iš tokių rajonų yra Ziepniekkalns, kuriame taip pat yra daug mokyklų bei darželių. Šie objektai yra apsupti aukštų gyvenamųjų pastatų su mažais kiemais kuriuose nuolat juda automobiliai.

Šiame rajone neseniai buvo pastatytas naujas vaikų darželis kuriam buvo būtina tinkamą apsaugą užtikrinanti tvora.

DSCF1458DSCF1459DSCF1460

Skaidri ir saugi

Darželio pastatas yra visiškai naujas ir modernus, todėl tvora turėjo būti atitinkama. Buvo pasirinkta „Betafence” virinta tvora „Fortinet”. Tai palyginus nebrangus pasirinkimas užtikrinantis aukštą saugumo lygį. Tvora yra skaidri, todėl tėvai gali stebėti savo vaikus per užsiėmimus ir lauko žaidimų aikštelėje. Tvora taip pat pabrėžia modernų vaikų darželio fasadą bei kiemą.

Smailėjantys tvoros galai viršuje daro ją sunkiai perlipamą. Įėjimas ir vartai yra saugomi „Fortinetet” sistemos. Buvo pasirinkti ranka atveriami vartai. Jie aprūpinti spyna bei fiksavimo varžtu.

DSCF1461DSCF1463DSCF1466

Ilgalaikė investicija

Sistema yra labai paprastai ir greitai montuojama bei nereikalauja ilgo pasiruošimo. Ši virinta tvora kainuoja mažiau nei segmentinės tvoros plokštės. „Fortinet” tvora bei vartai yra ilgaamžiai. Tvoros gamyboje yra naudota cinkuota viela su papildomu poliesterio padengimu. Tai užtikrina puikią apsaugą nuo korozijos.

DSCF1470DSCF1472DSCF1474

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika