Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Didžiausio saulės ūkio Italijoje tvėrimas

fotovoltaico 12mwp montalto

"Betafence" suteikė saugumą didžiausiam fotoelektros parkui Italijoje naudodami Nylofor 3D aptvėrimo sistemą.

"Betafence" buvo pasirinktas kaip apsaugos tiekėjas Montalto fotoelektros parkui Viterbo mieste. Tai yra didžiausias saulės ūkis Italijoje - jis buvo įkurtas 2010 metais žemėje, kurią pasiekia labai aukštas saulės spindulių kiekis. Projektas turi labai minimalų poveikį aplinkai ir supančiam kraštovaizdžiui.

fotovoltaico 12mwp viterbomontaltodicastro

Nylofor 3D yra labiausiai tinkamas saugumo aprūpinimui

Nuo pat įkūrimo parko savininkams teko susidurti su saulės kolektorių vagystėmis, todėl jie nusprendė aptverti vietovę naujoviška apsaugos sistema.

"Betafence" pasiūlė pritaikyti aukštos kokybės Nylofor 3D plokštes, kurios yra montuojamos ant stačiakampių stulpų ir septynių "Robusta" vartų. Kartu jie sudarė 5300 m ilgio tvorą. Tvora pasižymi aukštu standumu, įgautu taikant suvirintų plieno vielų technologiją kartu su horizontaliais 3D sutvirtinimais.

Siekiant užtikrinti dar didesnį saugos lygį, anti-įsilaužimo sistema buvo papildomai įrengta su trijomis spygliuotos vielos eilėmis.

2.MONTALTO DI CASTRO.ashx3.MONTALTO DI CASTRO.ashx4.MONTALTO DI CASTRO.ashx

Novatoriškas montavimas

Surinkimą sudarė novatoriška montavimo sistema, kuri leido ženkliai sutrumpinti darbų trukmę, nepaisant sunkumų, susijusių su dideliu vietovės nuolydžiu ir kritulių kiekiu darbų metu.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika