Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

„EGIDIA“ - naujas Lenkijoje gaminamų vartų asortimentas

Viena svarbiausių “Betafence” vertybių ir stiprybių NOVATORIŠKUMAS IR KŪRYBIŠKUMAS.

Mūsų devizas:
Kaskart, kai tik gimsta nauja idėja, mes klausiame patys savęs: o kaip galėtume ją priimti ir įgyvendinti savo versle?Mes niekada nesiliaujame galvoję apie gerų idėjų patobulinimo galimybes ir taip jas paverčiame dar geresnėmis. Mums paprasčiausiai nepakanka vien tik sekti paskui geras idėjas; kad darytume geriau ir kitaip, “ginčijame” jas ir savo darbo metodus. Žodis “neįmanoma” mums nieko nereiškia. Tai tėra tik kūrybiškumui blokuoti sugalvotas žodis.

Vadovaudamasi šia nuostata, mūsų projektuotojų ir gamintojų komanda sukūrė naują sukamųjų ir slankiųjų vartų asortimentą EGIDIA.

Tai idealus sprendimas gyvenamųjų namų kvartalams, parkams, baseinams bei sandėliams ir gamykloms. Suvirinto plieno rėmai gali būti užpildomi strypais arba Nylofor 3D plokštėmis. Vartai gali būti galvanizuoti arba padengti plastiku (RAL 6005 arba metalu). Visi vartai atitinka Europos reikalavimus ir standartus (Direktyva Nr. 89/106/CE ir norma Nr. EN 13241-1).

Produkto reklaminį lapelį ir produkto kortelę rasite spustelėję čia.{backbutton}

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika