Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Ekonomiškos tvoros dideliuose plotuose

betafence nylofor 2ds xl rendery

Sprendimas taupantis jūsų laiką bei pinigus bei užtikrinantis aukštą kokybę bei saugumo lygį. Sužinokite daugiau apie “Nylofor” tvoros plokštes iš Betafence, kurios sukurtos didelių teritorijų tvėrimui.

Didelių projektų įgyvendinimas dažnai kainuoja nemažai išlaidų ir laiko. Ši taisyklė taip pat tinka ir kalbant apie didelių objektų aptvėrimą. Betafence nusprendė priimti iššūkį ir sukūrė “Nylofor 2D Super XL” bei “Nylofor 3D Pro XL” tvoros plokštes (buvusias 3M plokštes).

Kuo platesni tvoros skydai tuo mažesnės išlaidos

Savybė, kuri leidžia išsiskirti iš standartinių tvoros skydų yra plotis. Dažiausiai tvoros plokštės plotis siekia 2 - 2.5 m, o abiejų tipų “XL” plokštės yra 3 m pločio! Tuo pačiu šios tvoros plokštės atitinka visus esamus saugumo ir kokybės standartus.

Šias tvoros plokštes sudaro mažiau komponentų reikalingų montuojant visą tvoros sistemą. Dėka “Nylofor 2D Super XL” ir “Nylofor 3D Pro XL” konstrukcijų, sunaudosite mažiau jungčių, stulpų bei kitų tvoros montavimui reikalingų priedų. Tai netik sumažins bendras išlaidas, bet ir paspartins montavimo procesą.

Industrinėms teritorijoms

Plačiausios iš “Nylofor” plokščių visų pirma skirtos naudoti pramoniniuose, prekybiniuose ar transporto objektuose. Jos taip pat tinkamos tverti greitkelius, geležinkelius, gamyklas bei elektrines.

Vokietijoje, “Nylofor 3D Pro XL” tvoros plokštės buvo panaudotas dviems saulės energijos jėgainėms. Bendras architektų suprojektuotų tvorų ilgis viršija 3 km. Aprilla regione Italijoje šio modelio tvoros buvo panaudotos modernios dujų energijos šiluminės jėgainės tvėrimui. Teritorija buvo aptverta 1200 m ilgio Betafence tvora.

Taigi, turbūt įsitikinote, jog plačios “Nylofor” tvoros plokštės yra ekonomiškas pasirinkimas jei reikia aptverti didelius plotus, įskaitant ir padidintos rizikos teritorijas pvz. jėgaines.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika