Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

F-Lox ir Zenturo – stulpai netradiciniams projektams

133225s 1beka

Pasitaiko projektų kuriems reikalingi netradiciniai stulpai kurie palengvintų tvorų montavimą.Norime pristatyti du tokių stulpų tipus: “F-Lox Super” pritaikytus “Screeno Wave” užpildams ir “Zenturo” skirtus gabionų tvoroms.

Praktiškai kiekviena Betafence tvoros sistema tur jai specialiai pritaikytus stulpelius. Daugeliu atvejų skirtumai tarp jų nėra dideli ir skirti geriau pritaikyti prie tvoros tinklo ar plokštės spalvos ar formos. Visgi, šių dviejų tipų tvoros stulpai:F-Lox Super and Zenturo turi daugiau išskirtinių savybių.

F-Lox Super tvoros stulpai

Ši nauja tvoros stulpų rūšis yra skirta to Nylofor 2D ir 2D Super tvoros plokštėms ir yra tinkama naudoti su Screeno Wave užpildais.Šios rūšies užpildas yra pagamintas iš polipropileno ir gali būti pritvirtintas horizontaliai veriant per tinklo tarpus ir taip sukurti netradicinį dekorą bei padidinti privatumo lygį.

F-Lox Super stulpai (profilio dydis: 120 x 40 mm) pasižymi tuo, kad turi papildomą juostą Screeno Wave užpildo montavimui.Taip pat verta paminėti, kad šie stulpai yra tvirti ir atsparūs stipriems vėjo gūsiams.

betafence f lox super thumb640x480

Zenturo stulpai

Zenturo stulpai buvo sukurti palengvinti gabionų tvorų montavimą. Ši stulpų rūšis pasižymi tuo, kad yra tvirta ir stabili atrama naudojama dviejų plokščių su užpildu (pvz. akmenimis) laikymui.

Taiužt ikrina 120 x 40 mm Zenturo stulpų skerspjūvis.Didžiausias jų privalumas yra stabilumas, dėka kurio stulpai yra pakankamai tvirti atlaikyti vėjo gūsius iki 120 km/h.Prie stulpų taip pat pridedami specialūs priedai tokie kaip statramsčiai, padedantys apsaugoti plokštę nuo sulankstymo kai ji pripildoma pasirinktu užpildu.

133208s 1beka

Dėka F-Lox Super ir Zenturo stulpų, netradcinių Betafence produktų montaviams tampa paprastu ir greitu.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika