Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Gabionai apšiltinimui

2532s 1beka

Gabionų konstrukcijos netik originaliai atrodo, bet turi papildomų savybių, tokių kaip termoizoliacija. Būtent dėl šios savybės gabionai naudojami ir apšiltinimui.

Vienas iš galimų gabionų panaudojimo būdų yra apšiltinimas. Kodėl architektai pasirenka tokį sprendimą? O gi todėl, kad toks apšiltinimo būdas puikiai atrodo ir turi puikias termoizaoliacines savybes. Tokių būdu yra apšiltinta ir Darbo birža viename iš Čekijos Respublikos miestų.

Pastovi temperature dėka gabionų

Kaip jau minėjome gabionų konstrukcijos kartais naudojamos ir apšiltinimui. Gabionų krepšiai pripildyti akmenimis ar plytomis apsaugo pastatą nuo perkaitimo vasaros metu.

Žiemą gabionais padengtos sienos sumažina šilumos praradimą iš namo vidaus, užtikrinant papildomą termoizoliaciją. Tokiu būdu gyventojai jaučiasi šilčiau, o šildymo kaštai mažėja, nes daugiau šiluminės energijos lieka patalpų viduje.

Teisingas gabionų sienų montavimas

Kad gabionai efektyviai atliktų estetinę ir izoliacinę funkcijas daugelį metų, turi būti atliktas teisingas montavimas prie sienos. Minimalus konstrukcijos storis yra 15 cm – ekvivalentus dviem gabiono tinklo angoms. Į šį matmenį verta atsižvelgti projektuojant sprendimą unikaliam pastatui. Žinoma, galima statyti ir storesnę sieną – populiariausios ir labiausiai rekomenduojamos yra 30 cm storio konstrukcijos.

Rekomenduojamas gabionų užpildas gali būti iš sklados ir plytų, ypač keturkampių – tai padeda lengviau užpildyti gabionų krepšius. Savarbiausia, kad gabiono viduje neliktų tuščių vietų ir skylių, todėl netaisyklingų formų akmenų naudojimas užpildui nerekomenduojamas.

Dydžių ir svorių svarba

Gabionų konstrukcijos prie pastato sienų jungiamos plieno lakštais ir kaiščiais. Taipogi, turite turėti omenyje viršutinei gabionų konstrukcijos daliai reikalingą atramą. Pastato pamatai turėtų būti pakankamai tvirti, kad atlaikytų visą bendrą konstruciją. Apskaičiuota, kad 1 m3 gabionų (krepšių su užpildais) svoris yra apie 1,600 kg.

Laikydamiesi šių rekomendacijų užtikrinsite, jog gabionų konstrukcija trauks žvilgsnius ir užtkrins termoizoliaciją daugelį metų.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika