Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Gabionų siena vietoj betono

114238s 1beka

Norite aukščiausio saugumo lygio savo sode? Apsvarstykite tvoros padarytos iš gabionų galimybę.

Kada mąstote apie privatumą ir pasislėpimą nuo praeivių, tikriausiai iš karto pagalvojate apie betoną. Ši tvoros rūšis beveik visiškai atskiria jūsų turtą nuo išorinio pasaulio, suteikdama jums taiką, ramybę ir patogumą namuose ir sode.

Kalbant apie betono tvoros reikšmę, jos vargu, kad yra originalios ar elegantiškos. Todėl mes norime jums pasiūlyti alternatyvą: gabionų sienas iš Zenturo plokščių.

Unikalus pasirodymas

Kas daro Zenturo sienas išskirtines iš kitų, tai jų unikalus dizainas, kuris sujungia Zenturo tvoros plokščių funkcijų gabionus. Dvi lygiagrečios plokštės yra sujungiamos su specialiais stulpais, o tada užpildomos jūsų pasirinkta medžiaga.

Asmeninis užpildymas paverčia jūsų gabionų sieną pačia įsimintiniausia vieta. Galite užpildyti savo sienas akmenų, medžio ar perdirbto stiklo užpildais. Tai priklauso nuo jūsų skonio. Svarbu tai, kad medžiaga atitinka visą sodo kraštovaizdį ir džiugina jūsų akis.

129070s 1beka

Kitas sienos elementas, būtent Zenturo plokštės, kuri pati originali dėl trijų angos tipų. Modelis siūlomas su šiais užpildais: pikseliais, kasetėmis, kurios leidžia pasiekti originalią struktūrą ant tvoros.

Taika ir ramybė Zenturo

Pripildytos akmenimis ar mediena, sienos yra idealiai nepermatomos. Tai praktiškai reiškia, kad nei jūsų kaimynai, nei praeiviai, negalės žvilgčioti į jūsų sodą, o tai žymiai pagerina jūsų privatumo jausmą.

Svarbi gabionų sienos savybė yra garsų slopinimas ir blogų kvapų sugėrimas. Taigi, su Zenturo siena, galite leisti laiką sode, mėgaudamiesi taika ir ramybe kiekvieną dieną.

Žinoma, niekas nenurungia pagrindinio gabionų sienos tikslo – jūsų ir jūsų turto apsaugos. Dėka ilgalaikių stulpų ir patikimų Zenturo plokščių, galite jaustis saugūs ir mėgautis daugelio metų naudojimu, nesirūpindami mechanine ar oro sukeltos žala.

Jei ieškote maksimalaus komforto ir norite elegantiško bei unikalaus dizaino, įsitikinkite, kad pasirinkote Zenturo gabionų sienas.

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika