Ploty Betafence

Reikia pagalbos?

1000 characters left

Captcha code Atsvaidzināt attēlu

greenbau pobočka Betafence

Naujienos

Gyvenamųjų daugiaaukščių pastatų aptvarai Rygoje

DSCF1494

“Betafence” tvoros sistemos naudojamos naujų daugiabučių aptvėrimui Rygoje

Rygoje vis sparčiau kyla nauji daugiaaukščiai pastatai. Nauji namai išsiskiria modernia savo išvaizda. Tokiems daugiabučiams pastatams reikalingos geros bei saugios apsaugos sistemos.

Nauji daugiaaukščiai gyvenamieji pastatai

Rygos rajonai esantys toliau nuo centro vis labiau modernėja, dėka statomų naujų daugiabučių. Jų projektuotojai rėmėsi naujausiomis tendencijomis, kad šeimoms būtų malonu gyventi estetiškai patraukliuose namuose. Be abejonės tokie pastatai reikalauja ir atitinkamai sutvarkytų kiemų. Pirmas dalykas į kurį atkreipiamas dėmesys žvelgiant nuo gatvės pusės yra tvora – štai kodėl jos pasirinkimas toks svarbus. Tvora taip pat turi užtikrinti ir maksimalų saugumą .

Naujam pastatui buvo pasirinkta “ Betafence Bekafor” klasikinė tvoros sistema. Projekte buvo nuspręsta naudoti “Betafence Bekafor Classic” tvoros segmentus tvirtinant juos prie “Bekaclip” stulpų. Tvoros segmentai prie stulpų yra tvirtinami specialias fiksatoriais todėl montavimui nereikalingos jokios papildomos priemonės ir įrankiai.

DSCF1483DSCF1495

Automatiniai stumdomi vartai

Įvažiavimui buvo pasirinkti automatiniai stumdomi vartai. Kadangi visi daugiabučio gyventojai turi parkavimosi vietas kieme, kiekvienas turi nuotolinio valdymo pultelį kuriuo paprastai gali atverti vartus. Stumdomiems vartams priešingai nei kito tipo vartams nereikalingas papildomas atsidarymui skirtas plotas. Tai ypač svarbu miesto pastatams kur taupomas kiekvienas kvadratinis metras laisvos vietos. Vartuose įmontuotas signalas įspėjantis kai jei yra uždaromi ir atidaromi.

DSCF1487DSCF1488

Patvaru ir patikima

“Bekafor Classic” tvora yra sukurta taip, kad ją būtų sunku pažeisti. Viršutinė dalis yra užaštrintais galais ir su mažais tarpais tarp strypų, taigi ją perkopti beveik neįmanoma.

Visi “Betafence” tvorų elementai yra cinkuoti ir tarnaus daugelį metų be jokios specialios priežiūros. “Bekafor Classic” tvoros segmentams suteikiama 20 metų gamintojo garantija.

DSCF1484DSCF1486

ŠIOJE SVETAINĖJE NAUDOJAME SLAPUKUS TAM KAD PAGERINTUME JŪSŲ NARŠYMO PATIRTĮ Paspausdami ant betkurios nuorodos svetainėje duodate mums teisę naudoti slapukus. Privaatsuspoliitika